خانه / آخرین اخبار / دیدار اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی کارمندان آذربایجان‌غربی با دکتر علیزاده امامزاده رییس شورای شهر اورمیه

دیدار اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی کارمندان آذربایجان‌غربی با دکتر علیزاده امامزاده رییس شورای شهر اورمیه

جمعی از اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی کارمندان آذربایجان‌غربی در صحن شورای شهر اورمیه با دکتر علیزاده امامزاده رییس شورای شهر اورمیه دیدار کردند.

ذکریا خیری دبیر جامعه اسلامی کارمندان آذربایجان‌غربی در این دیدار ضمن تبریک انتخاب دکتر محمدرضا علیزاده امامزاده به سمت رییس شورای اسلامی شهر اورمیه، از حسن انتخاب اعضای شورای شهر قدردانی کرد.
وی با اعلام آمادگی جامعه اسلامی کارمندان بر تعامل و همکاری با شورای شهر اورمیه، بر لزوم استفاده از نیروهای تحصیل‌کرده و کارآزموده در کارگروهها و کمیسیونهای مختلف شورا تاکید کرد.
دکتر محمدرضا علیزاده امامزاده نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی کارمندان در شورا، از این جامعه به عنوان تشکلی پویا و راهگشا در امورات مختلف جامعه یاد کرد.
رییس شورای شهر اورمیه با یادآوری کمیسیون‌های شش گانه شورا، از جامعه اسلامی کارمندان خواست تا با ارائه طرح و پیشنهادات در زمینه‌های مختلف، به شورای شهر در پیشبرد امورات مدیریت شهری کمک کند.
مهندس علی بخشایشی نایب رییس شورای شهر اورمیه نیز در این دیدار ضمن برشمردن چشم‌انداز اقدامات آتی شورا، از جامعه اسلامی درخواست کرد تا با مشارکت در کمیته‌های مختلف کمیسیونهای شورا، کمک حال آنها باشند.
در پایان این نشست لوح تقدیر و یادبودی از سوی ذکریا خیری دبیر جامعه اسلامی کارمندان تقدیم رییس شورای شهر اورمیه گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *