خانه / آخرین اخبار / پیروزی مس سونگون در دیداری نفس‌گیر

پیروزی مس سونگون در دیداری نفس‌گیر

تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در دیداری خانگی مقابل آذرخش بندرعباس به پیروزی رسید.

به گزارش یول‌پرس، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) در سالن پورشریفی تبریز به مصاف آذرخش بندرعباس رفت و این تیم را با شکست بدرقه کرد.

شاگردان اسماعیل تقی پور که در این دیدار به دنبال حفظ شکست‌ناپذیری با سرمربی جدید و شکست‌ناپذیری در دیدارهای خانگی بودند، در دقیقه ۷ توسط حمید احمدی به گل اول دست یافتند تا دیدار دو تیم با برتری میزبان دنبال شود.

ادامه بازی با برتری مسی‌ها پیگیری شد اما این برتری تنها ۳ دقیقه دوام داشت و امین نصرالله زاده در دقیقه ۱۰ دروازه تیم میزبان را باز کرد تا دو تیم با تساوی یک ـ یک به بازی ادامه دهند. درخشش و واکنش‌های قابل توجه مرتضی فراهانی، دروازه‌بان آذرخش بازیکنان تیم میزبان را در موقعیت‌های مختلف ناکام گذاشت تا اینکه در دقیقه ۱۸ بهروز جعفری برای دومین بار دروازه مس را باز کرد. نیمه نخست دیدار مس سونگون و آذرخش بندرعباس با برتری دو-یک تیم میزبان به پایان رسید.

در آغاز نیمه دوم بهروز جعفری خیلی زود برای تیم مهمان گلزنی کرد تا آذرخش امید بیشتری برای کسب ۳ امتیاز این دیدار خارج از خانه داشته باشد اما در دقیقه ۲۷ مصطفی نعمت وند موفق شد یکی از گل‌های خورده را برای مس جبران کند تا دیدار دو تیم با برتری ۳-۲ آذرخش پیگیری شود.

در دقیقه ۳۰ بازی مصطفی طیبی که یک کارت زرد هم از داور بازی دریافت کرده بود، چهارمین گل آذرخش را وارد دروازه مس کرد. در ادامه شاگردان تقی پور با سیستم ۵ نفره بازی کرده و در دقیقه ۳۶ توسط مرتضی عزتی به گل سوم خود دست یافتند تا یک گل دیگر تا کسب یک امتیاز در این بازی فاصله داشته باشند.

در ادامه باز هم سیستم ۵ نفره جواب داد و فرهاد فخیم در فاصله ۲ دقیقه مانده تا پایان بازی گل چهارم تیمش را به ثمر رساند تا این دیدار با تساوی ۴-۴ دنبال شود. اما این پایان بازی نبود و چند ثانیه بعد مرتضی عزتی برای دومین بار دروازه آذرخش را باز کرد تا دیدار دو تیم با برتری ۵-۴ مس سونگون ادامه پیدا کند.

در کمتر از یک دقیقه مانده به اتمام بازی و در حالی که تیم مهمان با سیستم ۵ نفره بازی می‌کرد مس سونگون توسط حمید احمدی به گل رسید تا شاگردان تقی پور در دیداری حساس و نفس‌گیر که با نتیجه سه-یک از حریف خود عقب افتاده بودند، به پیروزی برسند.

پیش از آغاز دیدار تیم‌های مس سونگون ورزقان و آذرخش بندرعباس به منظور همدردی با خانواده حادثه دیدگان اتوبوس مسافربری تبریز و گرامیداشت یاد بهرام شفیع فاتحه‌ای قرائت شد.

در یکی از حملات آذرخش که نزدیک بود این بازی را به تساوی یک-یک بکشاند، علیرضا صمیمی با واکنش خوب خود مانع فروپاشی دروازه تیمش شد. دروازه‌بان تیم میزبان در این صحنه نیز احساس مصدومیت کرده و به زمین افتاد تا هواداران مس سونگون وی را مورد تشویق قرار دهند.

پیش از گل دوم آذرخش بندرعباس صحنه‌ای داخل محوطه جریمه این تیم رخ داد که بازیکنان مس سونگون اعتقاد داشتند داور بازی باید خطا اعلام کند اما این توپ در برگشت وارد دروازه علیرضا صمیمی شد.

پس از دریافت هر گل از سوی مس سونگون، هواداران این تیم با شعار “عیبی یوخ” به بازیکنان تیم خود روحیه دادند.

در دقایقی از این دیدار، بازیکنان تیم آذرخش اعتراضاتی نسبت به قضاوت بازی داشتند که این موضوع با واکنش داور و هواداران حاضر در سالن مواجه شد.

در دقایق پایانی بازی که پربرخوردتر دنبال شد، بهروز جعفری روی علیرضا صمیمی خطا کرد تا این بازیکن نیز همراه با مصطفی طیبی و محمد بنی اسدی، سه بازیکنی باشند که با کارت زرد داور جریمه شدند. در یکی از این برخوردها بازیکنان مس عقیده داشتند که روی مرتضی عزتی خطا شده اما داور بازی را ادامه داد.

پس از گل چهارم مس که بازی به تساوی کشیده شد، هواداران تیم میزبان به صورت ایستاده بازی را دنبال کرده و تشویق آنها نیز شدت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *