خانه / آخرین اخبار / لانه‌ی تروریست‌ها در شرق فرات نابود خواهند شد

لانه‌ی تروریست‌ها در شرق فرات نابود خواهند شد

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، لانه‌های تروریستی در شرق فرات با حمایت تکاوران ترکیه منهدم خواهند شد

به گزارش یول‌پرس، اردوغان طی اظهاراتی در مراسم اعطای گواهی پایان دوره آموزشی به کماندوها در اسپارتا ترکیه گفت: نیروی امنیتی ترکیه ضربات مهلک و بی سابقه‌ای به عناصر تروریستی داخل کشور وارد خواهند کرد.

رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد: ارتش قهرمانمان پس از پاکسازی این نهاد از خائنان، در حال ثبت پیروزی های پی در پی است.

اردوغان با اشاره به اقدام به کودتای ۱۵ جولای ۲۰۱۶ توسط سازمان تروریستی فتح الله گولن گفت: کسانی که گمان میکردند به نیروهای مسلح ترکیه ضربه وارد کرده اند، با دیدن قدرت واقعی آن متعجب شدند.

اردوغان با اشاره به اینکه ترکیه اخیرا با حملات تحریک آمیز مواجه شده است گفت: این حملات یک حقیقت را تغییر نداده است آن هم این است که ترکیه همچنان سیزدهمین کشور دارای قدرت خرید بالا بوده و هفدهمین کشور دارای بیشترین درآمد ملی در جهان است.

رئیس جمهوری گفت: هر نوع مانعی را که بر سر راهمان قرار دهند، به نحوی از میان خواهیم برداشت.

اردوغان گفت: کسانی که با دلایل مضحک و غیرواقعی به وعده های خود در قبال ترکیه عمل نکرده و یا به دلایل بسیار مضحک تری اقدام به تحریم ما کرده اند، بازنده واقعی را نشان خواهیم داد. با باز کردن هر در، در ازای هر دری که به رویمان بسته میشود، با آسان کردن که راهی که برای ما دشوارش میکنند، به سرمایه گذاری هایمان ادامه داده و به توسعه هرچه بیشتر اقتصادمان ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهوری ترکیه همچنین گفت: ضربات مهلک و بی سابقه‌ای به عناصر تروریستی داخل کشور وارد شده است.

وی در ادامه افزود: اکنون نیز در منبج تونل می سازند. این چه معنایی دارد؟ یعنی ما گور خود را می کنیم. آنجا نیز پاکسازی خواهد شد. در خصوص منبج قول دادند تا ۹۰ روز دیگر آنجا را ترک خواهند کرد اما به وعده خود عمل نکردند. بنابراین ما نیز اقدامات لازم را انجام می دهیم.

اردوغان همچنین تصریح کرد: نیروهای امنیتی ترکیه با گام‌های پر صلابت، گروه‌های تروریستی را از جرابلس تا الباب، از عفرین تا شمال عراق، از جودی تا قبار و تندروک از پای در می آورند.

رئیس جمهوری همچنین تاکید کرد، این سازمان تروریستی و کسانی که از این سازمان حمایت میکنند جایی در آینده ترکیه ندارند./TRT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *