خانه / آخرین اخبار / نمایندگان اورمیه در لیگ برتر والیبال به مصاف حریفان خود می‌روند

نمایندگان اورمیه در لیگ برتر والیبال به مصاف حریفان خود می‌روند

تیم‌های والیبال شهرداری و دورنای اورمیه به ترتیب به مصاف پیکان تهران و فولاد سیرجان در هفته نخست مسابقات لیگ برتر می‌روند.

به گزارش یول‌پرس، لیگ برتر والیبال با حضور ۱۳ تیم از روز چهارشنبه بیست و پنجم مهر ماه شروع می‌شود.

با وجود اعلام حضور سه تیم از اورمیه در این دوره از رقابت‌ها هیچ خبری از تیم سوم به اسم”چی چست اورمیه” نیست.

شهر عشاق والیبال این فصل را پس از کش و قوس‌های فراوان با دو تیم در لیگ برتر خودنمایی خواهد کرد ولی موضوعی که مورد توجه است قدرت خودنمایی تیم‌هاست که فرقی با سال گذشته نخواهد داشت.

در هفته نخست این رقابت‌ها تیم شهرداری اورمیه از پیکان تهران میزبانی می‌کند و تیم دورنای اورمیه متشکل از جوانان اورمیه نیز به مصاف فولاد سیرجان ایرانیان خواهد رفت.

بازی شهرداری رأس ساعت ۱۶ در محل سالن ۶ هزار نفری غدیر اورمیه برگزار می‌شود و ساعت بازی دیگر نماینده اورمیه نیز ساعت ۱۶ است.

در دیگر بازی‌های هفته نخست تیم خاتم اردکان با شهرداری ورامین، تیم کاله مازندران با شهر آرای مشهد، سایپای تهران با عقاب نهاجا و شهرداری اورمیه با پیکان مصاف می‌دهند.

تیم شهرداری تبریز نیز به سبب ۱۳ تیمی بودن جدول استراحت می‌کند

انتظاری که مردم امسال از مسئولان ورزشی استان و شهرستان اورمیه به ویژه مسئولان ورزشی و والیبالی داشتند این بود که اورمیه پس از چندین سال مجدد به صورت قدرتمندی در رقابت‌های لیگ برتر والیبال حضور داشته باشد که متأسفانه این ورزش هم همانند دیگر ورزش‌ها با سیاست کاری مسئولان که شورای اسلامی شهر اورمیه در رأس آن قرار داشت روبرو شد و تیمی که برای شهرداری اورمیه بسته شد تیمی متشکل از بازیکنان بومی و پر تجربه بود که با توجه به آمار سال‌های گذشته نمی‌توان انتظار زیادی از تیم داشت.

تیم دوم هم حال و روز خوش‌تری نسبت به تیم نخست ندارد و این تیم با استفاده از توان جوانان اورمیه‌ای وارد گود می‌شود. با این همه حال عشاق والیبال انتظارات زیادی از بازیکنان و تیم‌های خود دارند تا شادی که چشم انتظارش هستند آنان را به خود مشغول کند. / تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *