خانه / آخرین اخبار / باخت‌های بیشتری در انتظار تیم والیبال شهرداری اورمیه است

باخت‌های بیشتری در انتظار تیم والیبال شهرداری اورمیه است

سرمربی تیم والیبال شهرداری اورمیه در اظهار نظری عجیب باخت‌های بیشتری را در هفته‌های آینده لیگ برتر والیبال برای این تیم پیش بینی کرد.

به گزارش یول‌پرس؛ جاوید محسنی نیا، با اشاره به بازی تیم والیبال شهرداری اورمیه با پیکان تهران اظهار داشت: تیمی که بومی گرایی و جوان گرایی را مد نظر قرار داده باید ظرفیت چنین باخت هایی را داشته باشد و این موضوع قابل قبول هیچ کس نیست ولی برای رسیدن به اهدافی که تیم دنبال می‌کند باید چنین نتایجی را قبول کرد.

وی خاطرنشان کرد: کمبود بازی‌های تدارکاتی که دلیل آن دوری از تیم‌ها و شهرهای والیبال خیز است یکی از دلایل باخت است و در همه حال مجبور هستیم با تیم شهرداری تبریز دیدارهای تدارکاتی برگزار کنیم و بدشانسی دیگر تیم شهرداری اورمیه قرعه کشی بازی‌هاست چرا که تا ۵ هفته بازی‌های بسیار سختی پیش رو داریم و در بازی امروز اشتباهات فردی بسیاری داشتیم که دیگر دلیل عمده باخت بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری اورمیه گفت: حواشی اخیر در مورد انحلال تیم تأثیر بسیاری بر بازی امروز داشته و تأثیراتی در آینده خواهد داشت چرا که پیش از انحلال تیم بسیار خوبی بسته بودیم که بسیار بهتر از آن چه که در نظر داشتیم می‌توانستیم ظاهر شویم ولی مشکلات باعث شد تیم بومی و جوان داشته باشیم.

وی افراد پا به سن گذشته تیم را با تجربه عنوان کرد و تصریح کرد: بازیکنان همانند بهرام فرید جزو باتجربه‌های تیم هستند از این رو باید چنین بازیکنانی را بیشتر مورد توجه قرار داد تا آسیبی تا پایان فصل به این بازیکنان وارد نشود تا بتوان فصل را به خوبی پشت سر گذاشت.

محسنی نیا در پاسخ به سؤالی که آیا تیم نسبت به سؤال گذشته پس رفت داشته است یا نه، افزود: یک چنین نظراتی توسط افراد بسیاری ایراد می‌شود ولی نظر ما چنین نیست چرا که تیم متشکل از جوانان شهر است و اگر بتوانیم بهترین‌های شهر از جمله توخته، معروف، عبادی پور، فلاح خواه، حضرت پور و شریفی را گرد هم جمع کنیم می‌توانیم به نتایج مطلوب دست یابیم.

وی تاکید کرد: از برخی بازیکنان رضایت داریم ولی از چندین نفر دیگر رضایتی نداریم و با این همه حال اگر باخت هایی داشته باشیم نباید تعجب کرد و ترسی از هیچ کسی نداریم و باخت های تیم به باخت های بد و خوب تقسیم می‌شود که متأسفانه امروز باخت بد را تجربه کردیم. / تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *