خانه / آخرین اخبار / حمله نژادپرستان به صفحه اینستاگرامی زهرا ساعی

حمله نژادپرستان به صفحه اینستاگرامی زهرا ساعی

صفحه اینستاگرامی نماینده مردم تبریز به علت استفاده از واژه «تورک» مورد حمله نژادپرستان پانفارس قرار گرفت.

به گزارش یول‌پرس، زهرا ساعی که پستی با مضمون کسب مدال برنز از طرف کشتی‌گیر آذربایجان «پرویز هادی» منتشر کرده است به علت استفاده از عبارت «تورک» مورد فحاشی و بی‌اخلاقی نژادپرستان پانفارس قرار گرفته و منکر وجود تورک در ایران شدند.

لازم بذکر است این نماینده مجلس دو روز پیش نیز به علت درخواست لزوم اجرای عدالت آموزشی برای آذربایجان، مورد هجمه همان گروه تورک‌ستیز قرار گرفته بود.

 

 

۶ دیدگاه‌ها

 1. در حال حاضر حمله های قوم گریان ترک محور و جدایی طلب بسیار وسیع تر بوده و محدود به فضای مجازی نمیشود
  چرا از آنها گزارش تهیه نمیکنید ؟!

  51
  50
 2. رضایی قومگرایی چیست؟ !!!
  تحمیل هویت ( زبان و فرهنگ و…)یک قوم بنام فرهنگ هویت ملی یا دفاع یک قوم از هویت خودش؟ !!!

  25
  34
 3. ایشون که از بورسیه غیر قانونی استفاده کرده
  ها ها ها
  دانی که سخندانی چیست؟

  5
  3
 4. قوم ؟؟ ملت تورک .
  ملت تورک یکپارچه است و در هرکجا زندگی کند و به هر لهجه‌ای کلامی تلفظ کند ، باز جزو ملت تورک است. حال هرچقدر که پان‌پارس‌ها خود را پاره کنند باز هم ملت تورک یکیست و ریشه‌اش به حضرت نوح علیه‌السلام و حضرت آدم نبی میرسد.
  کم کم بشر دارد به حدی در علوم و دانش پیشرفت میکند که بتواند دریچه‌ای به جهان گذشته و دیدن وقایع آن دوران لپردازد و کدهای اطلاعاتی گذشتگان را به صورت تصویری بشکند و رویت کند و به آن لوح محفوظ الهی نظری افکند.
  پس نیازی نیست خود را پاره کرد، آنچه عیان است چه حاجت به بیان است. پس بر خود سخت نگیرید که بزودی با چشمان خود خواهید دید قدرت و قدمت عظمت ملت تورک را و با گوشان خود خواهید شنید کلام پر قدرت و با نفوذ زبان تورک را.
  کمی بیاندیشید و بیش از این خود را با جبهه‌گیری و نژاد پرستی خوار مسازید که عمر دنیا چند روزی بیش نیست . بیایید از عظمت و قدمت ملتهایی مثل تورک بزرگی بیاموزید و به قدرت پروردگار متعال و قول ایشان ایمان بیاورید و رستگار شوید و بیهوده ذهن خویش را مشغول نسازید و در قعر جهنم فلاکت و جهالت ونادانی خود اسیر نسازید.

  6
  6
  • ملت تورک . چه خزعبلاتی. دوست عزیز اول برو معنی لغوی ملت را بخوان بعد بگو ملت. براستی که نژاد پرستی ملغمه ای از حماقت و بیسوادی هست. ملت به جمعیت داخل کشور می گویند و قوم به قومیت های تشکیل دهنده آن. در ضمن آن قومی که در شمال غرب کشور ساکن هستند تنها چیزی که نیستند ترک بودن آنها ست. ما آذری هستیم که به مرور مترک شده ایم. یعنی زبان ترکی آذری و لی از نظر نژادی آمیخته ای از نژاد های بومی منطقه هستیم و دلیل واضح آن وجود افراد تیره پوست، بنزه و سبزه به وفور در جمعیت ما است. اگر ترک بودیم رنگ زرد وصورت پهن و چشم های بادامی از مشخصات ما بود.

   1
   5
 5. حالا تعدادی نمیخواهند که نمیشود ما اصل ونصبمان را انکار کنیم به حمدالله ما تورک هستیم وبه ان افتخار میکنیم حالا کسانی دوست ندارند حقیقت را ببینند مشکل خودشان است و به فرموده عزیزی ما که نمیتوانیم به زور به کسانی شرف بدهیم

  4
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *