خانه / آخرین اخبار / دولت هیچ کمکی به تبریز ۲۰۱۸ نکرد/ فرصت پایتختی گردشگری کشورهای اسلامی به تهدید تبدیل شد!
رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوائی آذربایجان شرقی:

دولت هیچ کمکی به تبریز ۲۰۱۸ نکرد/ فرصت پایتختی گردشگری کشورهای اسلامی به تهدید تبدیل شد!

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوائی آذربایجان شرقی گفت: دولت هیچ کمکی به تبریز ۲۰۱۸ نکرد , عدم استفاده از فرصت ها موجب شد فرصت تبریز ۲۰۱۸ به تهدید تبدیل شد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از نصر، رشید رجب پور عصر دیروز در نشستی خبری با اشاره به فرصت بسیار مغتنم تبریز ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی افزود: اگر این فرصت مغتنم را به مسیر صحیحی هدایت می شد بی تردید بسیاری از مشاغل در سایه صنعت گردشگری رونق می گرفت.

وی ادامه داد: رسانه ها نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ گردشگری و گردشگر پذیری دارند به همین دلیل تلاش داریم از ظرفیت رسانه های محلی و ملی بیش از پیش بهره ببریم.

رجب پور اضافه کرد: از سال ۲۰۱۶ که موضوع پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی مطرح شد ضرورت ها و نیازها بارها مطرح شد ولی متاسفانه فقط این موضوعات در جلسات مطرح شد.

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوائی آذربایجان شرقی اضافه کرد: عدم استفاده از فرصت ها موجب شد فرصت تبریز ۲۰۱۸ به تهدید تبدیل شد به این دلیل که عدم رخداد رویدادهای در خورشان موجب شد کارنامه قابل دفاعی در این حوزه نداریم.

۲ دیدگاه‌ها

 1. بقول پزشکیان نماینده خودتان در مجلس ، کشور در حال وضعیت جنگی است
  تحریم هستیم و پول نداریم توقع چه کمکی دارید ؟!

 2. رضایی مثل اینکه خیلی دوست داری از طرف خوانندگان مورد تحقیر ماقع شوی!
  هم اکنون وضعیت جنگی شده، نه اینکه چند سال پیش مشخص شد که تبریز در سال ۲۰۱۸ میلادی پایتخت توریستی و گردشگری کشورهای اسلامی خواهد شد ولی مسئولین هیچ اقدامی در جهت تامین شرایط جهت جذب توریست و به تبع بالا بردن درآمد کشور ایران نکردند.
  مگر اینکه رضایی احمق توی پست فطرت (کسی که فرتش خیلی پایین است) تبریز را از ایران نمیدانی و در ذهن حقیرت دائم در حال جنگ با تبریز و تبریزیان هستی.
  رضایی احمق خیلی دوست داری کل آزربایجان را قتل عام کنی و با بمباران اتمی کل این سرزمین را نابود کنی! آره؟
  رضای خیلی کثیف و پلیدی.
  ذات شیطانی نکو نگردد آنکه بنیادش کج است.
  توی تمام کامنتهایت جوابهای دندانشکن تحویل گرفتی ولی هیچ وقت سر عقل نیامدی و همچنان اراجیف خودت و ارباباتو دوباره تکرار میکنی و سر ستیز با مردم تورک ایران داری.
  تورکه در شهرهای مختلف ایران زندگی میکنند و برای اعتلای کشور ایران همچنان تلاش میکنند.
  ولی تروریستهای کورد دل همچنان در تلاش تجزیه ایران هستند. نفوذ آنها در ارکان حاکمیت که منجر به گرانی شده کاملا مشهود است. آنها نمی خواهند کشور ایران سربلند باشد. حتی تا میتوانند در جهت خشک شدن دریاچه اورومیه و حتی تخریب کل ایران قدم برمیدارند این تروریستهای کورد دل.
  پ ک ک و پژاک و کومله و . . .، تمامی این تشکیلات در جهت تجزیه ایران تلاش میکنند.
  به امید رسوایی کورد دلان.
  البته مردم شریف کورمانج و کلهر و . . .، جزو این کورد دلان نمی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *