خانه / آخرین اخبار / تلاش می‎کنیم استاندار استان را نگه داریم
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی:

تلاش می‎کنیم استاندار استان را نگه داریم

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: تلاش می‎کنیم تا استاندار فعلی آذربایجان شرقی را در این جایگاه نگه داریم.

به گزارش یول‌پرس به نقل از ایسنا، محمد وحدتی هلان با بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه مجمع نمایندگان استان که اخیرا با حضور امام جمعه تبریز برگزار شد، بحث‎هایی در خصوص ماندن یا رفتن استاندار بر اساس قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مطرح شد که احتمال ماندن استاندار آذربایجان شرقی وجود دارد.

وی افزود: در صورتی که امکان ماندن استاندار فعلی ممکن نباشد، یکی از گزینه‎های احتمالی مطرح شده جایگزین خواهد شد، یکی از گزینه‎های مطرح شده آقای «چیت چیان» بود و با او صحبت شد تا اگر قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال استاندار آذربایجان شرقی شود، او به عنوان استاندار جدید معرفی شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به این که آیا مجمع نمایندگان استان از «رضا رحمانی»، گزینه جدید وزارت صمت حمایت می‎کند، تصریح کرد: مجمع نمایندگان فعلا جلسه‎ای در این خصوص تشکیل نداده ‎است، روز شنبه هفته آینده مجمع نمایندگان شمالغرب کشور (آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و زنجان) از ساعت ۱۱ الی ۱۲ جلسه‎ای در این خصوص تشکیل داده و با دعوت از چهار کاندیدای وزارت‏‌های صمت، کار، اقتصاد و راه، جویای دیدگاه‌‏ها و برنامه‎های این چهار کاندیدا خواهیم شد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر نمایندگان با وزیر شدن آقای رحمانی موافق هستند، اما به اجماع نرسیده‎ایم؛ امیدوارم آقای رحمانی وزیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *