خانه / آخرین اخبار / شکست نمایندگان آذربایجان لیگ برتر والیبال

شکست نمایندگان آذربایجان لیگ برتر والیبال

هر سه تیم آذربایجانی حاضر در لیگ برتر اورمیه بازی های خود را به حریفانشان واگذار کردند.

به گزارش یول ‎پرس، تیم والیبال درنای اورمیه در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور مقابل پیکان تهران باخت اما توانست نوار پیروزی سه بر صفر این تیم را قطع کند و یک ست از این حریف قدرتمند بگیرد.

این دیدار عصر روز چهارشنبه در سالن ۶ هزار نفری مجموعه ورزشی غدیر و در حضور بیش از ۲ هزار تماشاگر مشتاق اورمیه ای برگزار شد و تشویق های بی امان هواداران روحیه مضاعفی به بازیکنان نوجوان تیم درنا بخشید.

تیم با انگیزه درنای اورمیه در ست های اول و دوم با نتایج ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۶ مغلوب شد ولی در ادامه با حفظ هماهنگی و انسجام بیشتر کار را برای پیکان تهران سخت کرد.

بازیکنان درنای اورمیه در ست سوم در حالی که از حمایت تماشاگران مشتاق بهره می بردند با پیروزی ۲۵ بر ۲۳ کار را به ست چهارم کشاندند و نوار شکست ناپذیری شاگردان «محمد ترکاشوند» در پیکان تهران را پس از سه هفته قطع کردند.

تیم درنای اورمیه در ست چهارم این دیدار بازی پایاپای و جذابی را تا نتیجه ۲۲ به نمایش گذاشت اما در پایان تیم پیکان با اتکا بر تجربه بازیکنانش و در امتیازهای پایانی سنجیده تر عمل کرد و با پیروزی ۲۵ بر ۲۲ در این ست، سه امتیاز مسابقه را نصیب خود کرد.

وحید پورکاشیان با کمک مرتضی علایی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

تیم درنای اورمیه طی سه هفته گذشته نیز در مقابل فولاد سیرجان ایرانیان، خاتم اردکان و سایپای تهران متحمل شکست شد.

درنای اورمیه امسال برای نخستین بار با هدایت «محمد وکیلی» سرمربی تیم نوجوانان کشور وارد کوران رقابت های لیگ برتر شد و هشت بازیکن زیر ۱۸ سال اورمیه ای در ترکیب آن حضور دارند.

۱۱ بازیکن این تیم نخستین حضور خود در لیگ برتر ایران را تجربه می کنند و مهمترین هدف برای تشکیل این تیم بازیکن سازی و تقویت تیم ملی بزرگسالان است.

پیام خراسان شهرداری تبریز را شکست داد

تیم والیبال پیام خراسان چهارشنبه شب در مسابقات هفته چهارم لیگ برتر با نتیجه سه بر ۲ تیم والیبال شهرداری تبریز را شکست داد و دومین پیروزی خود در این لیگ را به دست آورد.

ست اول این دیدار که در سالن ورزشی مهران مشهد برگزار شد، با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به نفع شهرداری تبریز پایان یافت اما بازیکنان پیام خراسان موفق شدند ست دوم را با حساب ۲۵ بر ۲۱ و ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ به سود خود به پایان برسانند.

ست چهارم این دیدار با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ به سود تیم والیبال شهرداری تبریز رقم خورد و در ست سرنوشت ساز پنجم تیم پیام خراسان در یک بازی نفس گیر در حالی که سه امتیاز از تیم مهمان عقب افتاده بود، توانست با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ تیم مهمان را شکست دهد و بازی را به سود خود به پایان برساند.

سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از روز چهارشنبه ۲۵ مهرماه با حضور ۱۳ تیم آغاز شد.

تیم والیبال پیام خراسان از چهار بازی خود در لیگ برتر ۲ پیروزی و ۲ شکست داشته است.

پیروزی تیم والیبال کاله مازندران بر شهرداری اورمیه

تیم کاله مازندران با شکست دادن نماینده اورمیه در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در آمل ، صاحب سومین پیروزی این فصل خود در خانه شد.

تیم های کاله مازندران و شهرداری اورمیه در چارچوب هفته چهارم این رقابت ها چهارشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم کاله با نتیجه ۳ بر ۲ میهمان اورمیه ای خود را با شکست بدرقه کرد.

شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران در این دیدار در ست‌های دوم ، چهارم و پنجم و امتیازهای ( ۲۶ بر ۲۴)، ( ۲۵ بر ۱۷) و ( ۱۵بر ۹) برابر شهرداری اورمیه پیروز شدند.

تیم شهرداری اورمیه هم در ست های اول و سوم با نتیجه ( ۲۸ بر۲۶ ) و (۲۵ بر ۲۳ ) موفق به کسب امتیاز از میزبان خود تیم کاله شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *