خانه / آخرین اخبار / کنسولگری عراق در اورمیه ایجاد می‌شود

کنسولگری عراق در اورمیه ایجاد می‌شود

نماینده مردم اورمیه در مجلس گفت: ایجاد کنسولگری عراق در اورمیه بیش از پیش به گردشگری سلامت آذربایجان غربی و کشورمان کمک می‌کند.

به گزارش یول‌پرس، روح الله حضرت پور با اشاره به اقدامات انجام شده در مورد ایجاد کنسولگری کشور عراق در اورمیه اظهار داشت: درخواستی که از آقای ظریف وزیر امور خارجه داشته‌ایم مبنی بر ایجاد کنسولگری عراق بود که با موافقت همراه شد.

وی با بیان این که این موضوع تاکنون رسانه‌ای نشده بود خاطر نشان کرد: از آن جایی که متولی این کار وزارت اطلاعات بود یک نشست هم اندیشی با وزیر اطلاعات برگزار شد و مجوز ایجاد کنسولگری عراق در اورمیه اعطا شد.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: از آن جایی که آذربایجان غربی با چهار کشور خارجی مرز مشترک دارد به خوبی می‌توان از ظرفیت گردشگری سلامت استان نهایت استفاده را کرد.

وی با بیان این که نخستین اقدام شناسایی مکان مناسب برای ایجاد کنسولگری است تصریح کرد: تعاملاتی بین عراق و کشورمان به ویژه در بحث سفر و صدور ویزا انجام می‌پذیرد که در نوع خود بسیار مورد توجه است./ تسنیم

یک دیدگاه

  1. ایجاد کنسولگری عراق در اورمیه به تنها چیزی که کمک خواهد کرد کردیزاسیون سریع غرب آذربایجان و تسهیل فعالیت‌های تروریسم کردی و تروریست های کرد و حامیانشون در آذربایجان غربی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *