خانه / آخرین اخبار / تقوی بهتر است یا توشاک + جدول

تقوی بهتر است یا توشاک + جدول

بررسی نتایج تیراختور در لیگ برتر این فصل نشان می‌دهد که محمد تقوی از لحاظ امتیازات عملکرد بهتری نسبت به توشاک داشته است.

به گزارش یول‌پرس، شاید مقایسه عملکرد دو سرمربی تیراختور نتیجه درستی از عملکرد آنان ارائه نکند چرا که به باور برخی، نتایج کسب شده توسط تقوی دروی کاشت‌های توشاک است و تیم مقابل تیراختور نیز باید مدنظر داشت، اما با اینحال نتایج لیگ امسال نشان از موفقیت تقوی دارد.

با بازی و برد دیروز تیراختور مقابل پیکان، محمد تقوی پنجمین بازی خود در نیمکت تیراختور را تجربه کرده و میزان امتیازات کسب شده‌اش از دوران توشاکعبور کرد این درحالی است که تعداد مسابقاتی که توشاک در آذربایجان حضور داشت بالاتر از تقوی و به تعداد ۶ بازی بود.

توشاک در شش مسابقه اول فصل ۹ امتیاز با تراکتورسازی کسب کرد، تیراختور با تقوی اما میانگین دو امتیاز از هر مسابقه را کسب کرده و در این پنج بازی، ۱۰ امتیاز گرفت. طبق آمار متریکا، این تیم در دوران محمد تقوی در عملکردهای هجومی هم پیشرفت قابل توجهی کرد. از مالکیت توپ گرفته تا تعداد پاس و خلق موقعیت. آیتم‌هایی که در گلزنی این تیم هم تاثیر گذار بود. تیراختور با تقوی میانگین بیش از دو گل زده در هر مسابقه و نیم‌گل خورده را ثبت کرده است. اما زمانی که توشاک هدایت این تیم را به عهده داشت، تیراختور به طور میانگین یک گل می‌زد و بیش از یک گل می‌خورد.

لازم بذکر است باید اعتراف کرد که توشاک تیراختور را در وضعیت نامناسبی تحویل گرفته و پایه‌های تیم حاضر ساخته دست این مربی ولزی است.

  تعداد بازی امتیاز گل زده گل خورده
جان توشاک ۶ ۹ ۶ ۷
محمد تقوی ۵ ۱۰ ۱۱ ۴

 

یک دیدگاه

 1. به عنوان یک تیراختوری اصیل عرض میکنم خدمتتان که
  مقایسه این دو بزرگوار اصلا درست نیست
  سه بازی ابتدایی وبازی با صنعت نفت اصلا تیراختور شرایط مناسب نداشت اشتباهات فردی کمبود بازیکن نبودن مهره های تاثیر گذار
  اصلا نمیشود مقایسع کرد
  ودر اخر از انصاف نویسنده که خود واقف بر این است که قابل مقایسه نیستند خیلی خوب بود وازشون ممنونم

  13
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *