خانه / آخرین اخبار / قیمت خودروهای داخلی در بازار در آخرین روز کاری هفته + جدول کامل

قیمت خودروهای داخلی در بازار در آخرین روز کاری هفته + جدول کامل

قیمت خودروهای داخلی در هفته جاری نوسانات زیادی نداشت و نوسانات قیمتی موجود نیز به دلیل کاهش عرضه برخی از مدل های خودرویی در بازار به وقوع پیوسته است.

به گزارش یول‌پرس، بررسی ها از بازار خودروهای داخلی نشان می دهد که برخی از خودروها مانند پراید ۱۱۱  و ۱۳۱ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ، پژو پارس معمولی و سمند ال ایکس در آخرین روز کاری هفته جاری نسبت به اوایل هفته افزایش ۲۰۰  هزار  تا ۱ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

به دلیل کاهش نوسانات قیمت ارز در هفته های گذشته میزان نوسانات قیمتی در بازار خودرو نیز نسبت به ماه های گذشته بسیار کاهش یافته است و حتی برخی از فعالان بازار  پیش بینی می کنند چنانچه در همین شرایط خودروسازان بتوانند ورودی خودروهای خود به بازار را افزایش دهند می توان شاهد کاهش قیمت خودرو با ارقام قابل توجه باشیم هر چند که این امر بستگی به میزان عرضه خودرو توسط خودرو سازان در بازار دارد.

بر اساس این گزارش در آخرین روز کاری هفته در بازار معاملات خرید و فروش خودرو پراید ۱۱۱ با قیمت ۳۷ میلیون ، پژو پارس معمولی با قیمت ۶۹ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۷۱ میلیون تومان و سمندال‌ایکس با قیمت ۵۴ میلیون فروخته می‌شود.

همچنین پژو۲۰۷ دنده ایی با قیمت ۹۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۵۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، پژو۴۰۵ GLX‌  با قیمت۵۲  میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و پژو۲۰۶ صندوق‌دار هم با قیمت۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش قیمت برخی از محصولات داخلی بر اساس اعلام اتحادیه خودروی تهران در بازار مطابق جدول زیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *