خانه / آخرین اخبار / جاده های زنجان لغزنده و مه آلود است

جاده های زنجان لغزنده و مه آلود است

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون سطح آزادراه زنجان – قزوین، جاده ترانزیت و گردنه های مناطق شمالی در این استان به ترتیب لغزنده و پوشیده از مه غلیظ است.

به گزارش یول‌پرس، محمد محمدی افزود: هم اکنون بازرش باران محور آزاد راه زنجان – قزوین و ترانزیت زنجان – خرمدره – ابهر را لغزده کرده است که رانندگان عبوری از این مسیرها باید با رعایت فاصلی طولی و سرعت مطمئنه به مسیرهای خود ادامه دهند.

وی اظهار داشت: مه غلیظ نیز موجب کاهش دید افقی رانندگان در جاده های زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق شده است که رانندگان عبوری از این مسیرهای بیان شده باید خودروهای خود را مجهز به تجهیزات ایمنی، گرمایشی، چراغ های مه شکن و زنجیرچرخ کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده از سوی هواشناسی استان احتمال بارش بارن در سایر جاده های اصلی و فرعی تا ساعت های آینده وجود دارد و این شرایط همراه با وزش باید شدید خواهد بود.

محمدی اظهار داشت: استان زنجان ۳۰ گردنه کوهستانی و سخت گذر دارد که ۵۰ اکیپ راهداری به طور ۲۴ ساعته در این مراکز فعال هستند و برای مسافران و رانندگان عبوری در صورت نیاز خدمات ارائه می دهند.

وی خاطرنشان کرد: همه راهدارخانه های این استان مجهز هستند و در صورت بروز مشکلات جوی رانندگان و مسافران عبوری در این مکان ها بطور موقت اسکان داده می شوند.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *