خانه / آخرین اخبار / تیم فوتبال ۹۰ اورمیه با آمادگی کامل به دیدار قشقایی می‌رود
سرمربی تیم فوتبال 90 اورمیه:

تیم فوتبال ۹۰ اورمیه با آمادگی کامل به دیدار قشقایی می‌رود

سرمربی تیم فوتبال 90 اورمیه گفت: تیم 90 اورمیه از سطح آمادگی مناسبی برای بازی با تیم قشقایی برخوردار بوده و با رفع مصدومیت دو بازیکن خود، با تیم کامل به دیدار حریف می‌رود.

به گزارش یول‌پرس، وحید بیاتلو با اشاره به بازی یکشنبه تیم فوتبال ۹۰ اورمیه با قشقایی شیراز در ورزشگاه تختی اورمیه اظهار کرد: تیم ۹۰ اورمیه از سطح آمادگی مناسبی برای بازی با تیم قشقایی برخوردار بوده و با رفع مصدومیت دو بازیکن خود، با تیم کامل به دیدار حریف می‌رود.

وی تصریح کرد: با توجه به میزبانی اورمیه در این دیدار و نیز تشویق و حمایت‌های پرشور همشهریان و سطح مطلوب آمادگی بازیکنان، امیدوار به کسب سه امتیاز این بازی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه با اشاره به حمایت‌های مسئولان شهری و استانی از تیم گفت: خوشبختانه از لحاظ رفت و آمد برای انجام بازی‌های برون استانی، مسئولان کمک کرده اما در زمینه قرارداد بازیکنان تاکنون هیچ اقدامی انجام نشده است.

وی افزود: کمک‌های مسئولان نیز به صورت مقطعی بوده یعنی به گونه‌ای نبوده که دغدغه کامل تیم از بین برود، بنابراین حرکت‌هایی انجام شده اما هنوز به ثبات لازم نرسیده است.

پخش زنده بازی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه و قشقایی شیراز از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ یک فوتبال کشور در ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه استانی آذربایجان‌غربی برای علاقه‌مندان انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *