خانه / آخرین اخبار / ورزشگاه یادگار امام تبریز در انتظار ۷۰ هزار نفر

ورزشگاه یادگار امام تبریز در انتظار ۷۰ هزار نفر

پیش‌بینی می‌شود ظرفیت ورزشگاه یادگار امام تبریز امروز در بازی تیراختور با ذوب‌آهن تکمیل گردد.

به گزارش یول‌پرس، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تیراختور بعد از ظهر امروز میزبان تیم ذوب‌آهن اصفهان است.

با توجه به برگزاری این بازی در روز تعطیل، نتایج خوب چند هفته اخیر تیم تیراختور و رایگان اعلام شدن بازی، پیش‌بینی می‌شود ظرفیت استادیوم یادگار امام به صورت کامل تکمیل گردد.

در این راستا شرکت واحد اتوبوس‌رانی تبریز برای رفاه تماشاگران تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته است تا رفت و آمد هواداران تیم تیراختور به ورزشگاه تسهیل گردد.

اتوبوس‌های شرکت واحد از ساعت ۱۲ تماشاگران را از ۵ نقطه چهارراه عباسی، میدان جهاد، میدان ستارخان، ضلع شرقی پایانه مرکزی محققی (سه راه امین) و نیز چهارراه طالقانی به ورزشگاه یادگار امام انتقال داده و با اتمام بازی برگشت هواداران را برعهده خواهند داشت.

بلیت فروشی این بازی ۱۳ و ۳۰ دقیقه آغاز شده و بلافاصله درب ورزشگاه برای حضور هواداران گشوده خواهد شد.

ورزشگاه یادگار امام تا به امروز ۱۰ بار به صورت کامل مملو از تماشاگر شده است که آخرین بار آن مربوط به بازی تیراختور با نفت تهران در هفته پایانی دوره چهاردهم لیگ برتر فوتبال بوده است.

از آن تاریخ به بعد در چندین بازی حساس تماشاگران تیراختور بیشتر ورزشگاه را پر کرده بودند، اما ظرفیت آن به صورت کامل تکمیل نگردیده بود.

تیم تیراختور از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور روز جمعه ۱۸ آبان ماه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *