خانه / آخرین اخبار / چیت‌چیان تنها گزینه وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی
نماینده ملکان:

چیت‌چیان تنها گزینه وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی

خدادادی گفت: در فضای مجازی اسامی زیادی برای استانداری آذربایجان شرقی مطرح می‌شود اما وزارت کشور به جز آقای چیت‌چیان با فرد دیگری در این موضوع صحبت نکرده است.

به گزارش یول‌پرس، سلمان خدادادی در پاسخ به این سوال که تکلیف استانداری آذربایجان شرقی به کجا رسید، اظهار داشت: ما حقیقتا خوشحال می‌شدیم که آقای خدابخش در استانداری می‌ماند و ظاهرا بنا به گفته خودشان مشمول قانون بازنشستگی نمی‌شوند اما گویا برنامه وزارت کشور برای تغییر و جابجایی استانداران است.

وی ادامه داد: هرکسی که در شرایط فعلی اسم شخصی را ببرد این اسامی ساخته و پرداخته ذهن خود اوست و همگی شایعه است. در فضای مجازی برخی اسامی مطرح شد که این‌ها همگی نادرست بوده و هیچ صحبتی در خصوص آن‌ها نشده است.

خدادادی در خصوص احتمال استانداری وزیر سابق نیرو، تصریح کرد: آقای چیت‌چیان یکی از اصلی ترین گزینه‌های وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی بود که در ابتدا با ایشان صحبت شده بود اما قبول نکرده بودند که ظاهرا پس از مشورت نظرشان عوض شده و با این پیشنهاد موافقت کرده‌اند.

نماینده ملکان افزود: بنده اطلاع موثق دارم که آقای چیت‌چیان روز شنبه یا یک‌شنبه با وزیر کشور دیدار داشته و در خصوص استانداری آذربایجان شرقی صحبت کرده‌اند اما هنوز خبر قطعی و نظرخواهی قطعی از صاحب نظران استان در این خصوص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *