خانه / آخرین اخبار / ناراحتی برخی مسئولان شهری به خاطر برد ۹۰ اورمیه
مدیرعامل باشگاه ۹۰ اورمیه مطرح کرد؛

ناراحتی برخی مسئولان شهری به خاطر برد ۹۰ اورمیه

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ اورمیه با ابزار تاسف از اینکه پس از برد خانگی اخیر تیم فوتبال 90 اورمیه، ناراحتی برخی مسئولان شهری از چهره شان نمایان بود گفت: این مسئولان حتی از نیم ساعت پیش از انجام بازی، واگذاری زمین و رختکن را از تیم دریغ کردند.

به گزارش یول‌پرس، یحیی بهاری با اشاره به استعفای خود از مدیرعاملی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه اظهار کرد: امروز در کل از تیم‌داری و مدیرعاملی استعفاء دادم تا فضا برای فعالیت سایر دوستان و همکاران فراهم شود.

وی تصریح کرد: در این مدت کوتاه نیز مردم و هواداران از عملکرد تیم رضایت داشته و با وجود تمامی مشکلاتی که تیم با آن دست و پنجه نرم می‌کرد اما متاسفانه مسئولان به عملکرد و زحمات آن اهمیت خاصی قائل نشدند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ اورمیه با اشاره به مشکلات زیرساختی تیم گفت: متاسفانه تیم حتی زمین چمنی برای تمرین نداشته و رختکنی وجود ندارد و پیش از بازی‌های خانگی، تمامی تمرکز بازیکنان تیم به خاطر نواقصات ورزشگاه تختی به هم می‌خورد.

وی افزود: با وجود اینکه اعضای شورای شهر اورمیه معتقد به این مسئله هستند که ورزش سبب ایجاد شور و نشاط اجتماعی می شود، اما باید پرسید که نقش آنها در ایجاد شور و نشاط اجتماعی به چه میزان بوده است.

بهاری تصریح کرد: متاسفانه نگاه‌ها به تیم اصلا مطلوب نیست و با وجود اینکه تیم فوتبال ۹۰ در بدترین شرایط تحویل شد و هیچ مسئولی در شهر در ابتدا امیدی برای کسب نتایج رضایت‌بخش از تیم نداشت اما خوشبختانه این تیم توانست همه تابوها را بشکند و نتایج مطلوبی بگیرد.

وی گفت: هواداری که سال‌ها رنگ ورزشگاه تختی اورمیه را ندیده بود به ورزشگاه آمد و تیم را حمایت کرد و حتی این تیم شایستگی صعود به لیگ برتر را دارد در حالی که برای این کار همت همه جانبه لازم است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ اورمیه افزود: متاسفانه تا زمانی که اعضای شورای شهر نیز گامی در جهت حمایت و کمک به تیم را برنداشته، هیچ اتفاق مثبتی در شهر رخ نخواهد داد و متاسفانه برخی از مسئولان درصدد دریغ خوشحالی از مردم هستند.

وی اظهار کرد: بنده تا اینجا دین خود را به تیم ادا کرده و بازیکنان نیز تاکنون به خاطر مدیرعامل باشگاه هیچ اعتراضی به خاطر نبود دریافتی نکرده و حتی بدترین شرایط تمرینی و اسکان را تحمل کردند اما بنابراین بنده نیز باید در مقابل آنها پاسخگو باشم.

بهاری بیان کرد: این در حالی است که بازیکنان والیبال اورمیه در بهترین شرایط تمرینی و اسکانی قرار داشته اما نتایج ضعیفی می گیرند بنابراین مسئولان نباید تبعیضی بین فوتبال و والیبال قائل باشند چون فوتبال برای مردم این شهر بوده و نیاز است که آنان به صورت منصفانه با این مسائل رو به رو شوند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ اورمیه با ابزار تاسف از اینکه پس از برد خانگی اخیر تیم فوتبال ۹۰ اورمیه، ناراحتی برخی مسئولان شهری از چهره شان نمایان بود افزود: این مسئولان در بازی اخیرا مقابل تیم قشقایی شیراز که با برد اورمیه همراه بود، از نیم ساعت پیش از انجام بازی، حتی واگذاری زمین و رختکن را از تیم دریغ کرده به این مشکلات به این سبب در بسیاری از مواقع رسانه‌ای نشد چون قصد به هم زدن تمرکز تیم را نداشتیم.

وی گفت: متاسفانه هر اندازه تیم شرایط را به سمت بهبودی می برد اما برخی مسئولان عرصه را برای فعالیت تنگ‌تر می‌کنند، هر چند که برخی مسئولان استانی اعم از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان در کنار تیم بوده و مشکلات را پیگیری و قول مساعد برای حل آنها داده اند و این مایه دلگرمی است.

بهاری اظهار کرد: متاسفانه تیم فوتبال ۹۰ اورمیه تنها باشگاه ورزشی در ایران است که دفتر کاری برای خود نداشته است و مشکلات به اندازه ای زیاد بوده که تاکنون تیم را سرپا اداره کرده است./ فارس

۲ دیدگاه‌ها

  1. مگه خودتان نمیگید تیمهای ورزشی نباید بیت المال خور باشند ؟

    1
    3
  2. رضایی
    هرچند ضد آذربایجانی اما دوست دارم طرف بحثم دشمنم هم قوی بنویسد جوابدادن به طرف بحث ضعیف مثل کشتی گرفتن با یک افلیج می ماند بجان خودم گاهی دلم خیلی برات میسوزد. جان هرکی دوستش داری قبل از نوشتن فکر کن بعداز نوشتن یک بار دیگر با تفکر بخوان بعد ارسال کن برای خندیدن هم جوک تکراری شدی. معنی حرفها و اصطلاحات را خوب بفهم بعد استفاده کن جایی مستند مستندات طلب می کنی که مطلب گذار چندین سند قوی گذاشته آدم می ماند معنی مستندات را میدانی یا نه .
    پسر خوب معنی سهم از بیت المال و بیت المال خوری را میدانی و فرقشان را میدانی و قادری از هم تمیزشان بدی ؟! نمی دانی بدان اگر تیمی ورزشی از بودجه تخصیص به رشته فعالیت خود سهمی عادلانه نسبت به سایر تیمهای فدراسیون آن رشته ورزشی ببرد حقش را برده است اگر بیشتر ببرد بیت المال خوری کرده و اگر کمتر بدهند حقش خورده شده و مورد تبعیض قرار گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *