خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی استانداران جدید زنجان و همدان

بیوگرافی استانداران جدید زنجان و همدان

‌‌‌استاندار‌ان چهار استان از جمله زنجان و همدان از طرف هیات دولت انتخاب شدند و سیاستمدارانی از ساوه و الشتر سکاندار این استان‌ها شدند.

به گزارش به گزارش یول‌پرس،  فتح‌الله حقیقی که به عنوان استاندار زنجان انتخاب شده است تا پیش از معرفی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی بود.

وی اصالتاً اهل ساوه است که در زمان ریاست جمهوری احمدی‌نژاد از سمت خود برکنار شد و به‌عنوان معاون سیاسی، امنیتی استاندار بوشهر و البرز به انجام خدمت پرداخته است.

وی در دولت اصلاحات فرماندار قم و معاون سیاسی استانداری این استان بود و لیسانس ریاضی و فوق‌لیسانس صنایع و مدیریت سیستم و بهره‌وری دارد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر و البرز، معاون سیاسی امنیتی استانداری قم سال‌های ۱۳۸۴‌ــ۱۳۸۱، فرماندار قم در سال‌های ۱۳۸۰‌ــ۱۳۷۸، مدیرکل امور اجتماعی و انتخابات استانداری قم در سال‌های ۱۳۷۷ ــ ۱۳۷۶، عضویت در هیئت امنای منطقه آزاد سلفچگان، عضویت در هیئت مدیره توسعه اطراف حرم حضرت معصومه(س)، رئیس اتاق فکر آمار وزارت کشور، نماینده وزارت در شورا و کمیته‌های تخصصی آمار، Gis، تبصره ۱۶، رئیس اتاق فکر Gis وزارت کشور و عضویت در کارگروه راهبری فناوری اطلاعات، آمار و Gis وزارت کشور از جمله سوابق شغلی حقیقی است.

حضور در دانشگاه پیام نور، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز آموزش عالی ضمن خدمت فرهنگیان، دانشگاه مفید، مرکز مدیریت دولتی، دانشگاه جامع علمی کاربردی، تربیت معلم، مجتمع شاهد علی اکبر(ع) و مجتمع رزمندگان از جمله سوابق ۲۷ساله حقیقی در بخش آموزشی است.

استاندار انتخابی دیگر، سید سعید شاهرخی برای استان همدان می‌باشد.

‌سید سعید شاهرخی‌ در آبان ماه ۹۶ به‌‌عنوان معاون سیاسی استانداری همدان منصوب شد‌. ‌

وی قبل از این معاونت سیاسی و امنیتی استانداری‌های لرستان و قزوین را نیز در کارنامه کاری خود دارد‌. البته او در سال‌های قبل و در دوران دولت اصلاحات نیز در استان همدان سمت‌هایی داشته ‌و تا حدودی با فضای سیاسی و اجتماعی استان همدان آشناست.

“سید سعید شاهرخی”‌ اصالتاً اهل الشتر استان لرستان است‌ و مورد حمایت جمعی از اصلاح‌طلبان استان است و برخی شایعات نیز از تمایل و حمایت نیکبخت استاندار فعلی همدان از او حکایت دارد. بسیاری شانس او را برای تصدی استانداری همدان بالاتر از بقیه می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *