خانه / آخرین اخبار / برنامه کامل سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی

برنامه کامل سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی

رئیس جمهور امروز با سفر به آذربایجان غربی چند پروژه از جمله ایستگاه قطار اورمیه و تعدادی پروژه بیمارستانی و گازرسانی روستایی را افتتاح می‌کند.

به گزارش یول‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز ۲۸ آبان ماه برای سفر به آذربایجان غربی، تهران را به مقصد فرودگاه خوی ترک می‌کند که در بدو ورود به فرودگاه شهرستان خوی با خبرنگار صداوسیما مصاحبه‌ای کوتاه انجام داده و اهداف سفر به این استان را تشریح می‌کند و مراسم استقبال از رئیس‌جمهور در فرودگاه این شهر به صورت زنده از صداوسیما نیز پخش خواهد شد.

رئیس‌جمهور برای دیدار عمومی با مردم شهرستان خوی در ورزشگاه شهید چمران این شهر حاضر می‌شود و پس از آن بیمارستان امام خمینی(ره) خوی نیز به دست حسن روحانی افتتاح خواهد شد.

سپس رئیس جمهور برای افتتاح قطار اورمیه به مراغه عازم مرکز استان آذربایجان غربی می‌شود و با حضور در ایستگاه قطار این شهر آن را افتتاح می‌کند و پس افتتاح قطار با نخبگان استانی در محل سالن شرکت برق در اورمیه دیدار کرده و سپس جلسه شورای اداری استان تشکیل خواهد شد و در آخر نیز نشست خبری حسن روحانی با اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار می‌شود.

در نشست خبری رئیس‌جمهور با خبرنگاران در اورمیه ۵ خبرنگار از وی سؤال خواهند کرد که یکی از خبرنگارها از صداوسیما بوده و ۴ نفر دیگر از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری محلی، نشریات استانی و روزنامه‌های سراسری بوده که این ۴ نفر عصر یکشنبه ۲۷ آبان ماه و قبل از سفر روحانی در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اورمیه به قید قرعه در حضور دیگر خبرنگاران انتخاب شدند.

وزرای امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، آموزش‌وپرورش، صمت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیرو و وزیر اطلاعات به همراه هیئت‌های همراهی متشکل از معاونین وزرا همزمان با سفر حسن روحانی به آذربایجان غربی می‌آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *