خانه / آخرین اخبار / دیر یا زود مردم آذربایجان در قره باغ ساکن خواهند شد
واکنش نماینده گرمی به اقدامات هواداران پرسپولیس؛

دیر یا زود مردم آذربایجان در قره باغ ساکن خواهند شد

سید حمایت میرزاده گفت: مردم آذربایجان می دانند به چنین توهین هایی چگونه پاسخ بدهند، همچنین معنی کلمه قره باغ خودش نشانگر این است که به کجا تعلق دارد.

به گزارش یول‌پرس، سید حمایت میرزاده ضمن محکوم کردن توهین‌های هواداران پرسپولیس به مردم آذربایجان و تیم تیراختور گفت: حضور با اخلاق و ادب و انضباط هواداران تیراختور تیم محبوب آذربایجان جای تشکر و قدردانی دارد و مایه افتخار برای مردم آذربایجان است. اتفاقی که در این بازی رخ داد قطعا این به معنی دیدگاه تمامی فارس‌زبان‌ها و مردم تهران نیست. اینکه افرادی به نام طرفداری از تیم پرسپولیس ولی با هدف تفرقه افکنی و اختلاف انداختن حضور می یابند طبیعتا نمی توانیم این عده کم را به کل مردم تهران یا فارس زبان ها تعمیم دهیم.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: آذربایجان یعنی کل ایران، ایران بدون آذربایجان معنی و مفعومی ندارد. مردم آذربایجان می دانند به چنین توهین هایی چگونه پاسخ بدهند که هم مسئولین و هم توهین کنندگان را از بزرگواری و بزرگ منشی خود شرمنده کنند و ما نیز قطعا تذکرات لازم را به مسئولین مربوطه خواهیم داد.

وی افزود: اگر مسئولین مربوطه عکس العمل فوری و قاطع نشان دهند هیچکس به خود این اجازه را نمی دهد که چنین جسارتی در میادین و محافل و مجامع عمومی کند. البته گاها این مسایل از دسترس خارج می شود و علیرغم خواست و کنترل ارگان های مربوطه شاهدیم که در گوشه ای از میدان عده اندکی یک جسارتی را می کنند و عده ای نیز ناآگاهانه با آنها همراه و تکرار می کنند. ولی به هر شکل این نوع برخورد ها قابل قبول نیست. مسئولین باید طوری عکس العمل و واکنش نشان بدهند که دیگر شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی نباشیم.

نماینده مردم شهرستان گرمی استان اردبیل در خصوص نمایش پارچه نوشته به زبان ارمنی از نام قره‌باغ در ورزشگاه نیز گفت: قطعا این تعداد انگشت شمار به صورت سازماندهی شده و با هدف تفرقه افکنی اقدام به انجام این کار کرده اند. معنی کلمه قره باغ خودش نشانگر این است که به کجا تعلق دارد. خود ارمنی ها که حق آذربایجان را ضایع می کنند خودشان هم می دانند که به ناحق آنجا را غصب کرده اند. و معتقدیم روزی می رسد که حقانیت این موضوع مشخص می شود و دیر یا زود مردم آذربایجان در خاک خودشان یعنی قره باغ ساکن خواهند شد.

۱۲ دیدگاه‌ها

 1. خحالت هم خوب چیزی است شما فارثها همیشه ثابت کردید که همواره مزدور حلقه به گوش صهیونیست و استکبار جهانی هستید ولی این را به گور خواهید برد که اسراییل دومی در منطقه درست کنید مثل مزدور بارزنی ، صبر ملت تورک را نیازمایید که جوابش گشنده خواهد بود از نفهمیتان دست بردارید صبر ما حدی دارد

  28
  8
 2. دلت خوش باشه
  احتمالا” بعد از قره باغ نوبت حیران و آستارا است تا با کمک مزدوران داخلی تقدیم آذربایجان شود

  7
  16
  • مزدور تو هستی که زر میزنی اول برو ببین حیران واستارا تورک هستن یا فارث بعدا حرف بزن از نامش که نمی فهمی لااقل پرس وجو کن بعدا ابراز صد سال نشده پررو شدید با این گویش درپیتیتان

   12
   4
  • اگر جریان تاریخ از ابتدای اسلام تا امروز را ببینی می فهمی که کسانی که با عقیده اسلامی زندگی کرده اند جایگزین کسانی شده اند که از قبول عقیده اسلامی سر باز زده اند. آناتولی مسیحی امروز دیگر وجود ندارد. مصر قبطی از بین رفته و با تمام تقلایی که قبطی ها می کنند و با تمام خیانتهایی که به مسلمانان می کنند هنوز هم هر روز نسبت به گذشته ضعیف تر می شوند. کسانی که پرچمدار باطنیه بودند با اینکه هنوز هم زنده اند ولی قدرت آشکار کردن عقاید خود را ندارند. اقوام و ملتهای زیادی حذف شده اند و ملتهای دیگر جای آن ها را گرفته اند. همین روند جایگزینی امروز در اروپا هم جریان دارد. در حالی که شاید بتوان گفت امروز اسلام و مسلمانان در ضعیف ترین شکل تاریخی خود هستند. بلژیک و دانمارک در آینده نزدیک به کشورهای اسلامی تبدیل خواهند شد و اما تو و جریان فکری که به آن تعلق داری!
   دلت را به ارامنه خوش کرده ای؟ دلت را به ملی گرایی افراطی خوش کرده ای؟! دلت را به این خوش کرده ای که مانند فرعون که اهل مصر را چند دسته کرده و گروهی را بالا برده و دیگران را زبون کرده بود عمل می کنی؟! عیبی ندارد خوش باش. روند تاریخ آینده را نشان می دهد.
   خطاب من به برادران تورکم است، شاید امروز به من بخندید و من را مسخره کنید ولی اگر می خواهید با افرادی مثل رضایی مقابله کنید، نماز صبحتان را فراموش نکنید.

   11
   3
   • برادران ترک شما فعلا” در هارای هارای من تورکم غرق شدند
    شما در نژاد پرستی و افتخار به نژاد موهوم ترک و مغول دست صهیونیست ها را از پشت بستید و صرفا” پشت نقاب اسلام پنهان شدید

    6
    13
    • عیب این نیست که کسی هویت خود را فریاد بزند، عیب این است که شما تحمل هویتهای دیگر را نداری. تورک اسم نژاد نیست، اسم یک ملت است. من تاریخ را برای افتخار نمی خوانم ولی یادآوری می کنم این ترکها بودند که در مقابل صلیبیان و مغولها ایستادگی کردند. با این که پارسیان در آن موقع مشغول چه کاری بودند هم کاری ندارم.

     بزرگان ایرانشهری! وقتی اخوان المسلمین در مصر به قدرت رسیده بود و بر خلاف قرار داد کمپ دیوید در شبه جزیره سینا نیروی نظامی جابجا می کرد، کنترل اعصابشان بهم ریخته بود! و وقتی در مصر کودتا شد با دمشان گردو می شکستند. دلیلش چیست؟ استقرار نیروی نظامی مصر در نزدیکی مرز اسرائیل خودش هم با به قدرت رسیدن اخوان در مصر به چه معنی است؟ تو خوب می دانی، من هم خوب می دانم. ما می دانیم جریان پان ایرانیست به کجا وصل است.

     ترس شما این است که ترکها هر دو بال پرواز خود را بیابند یعنی هویت ملی و هویت دینی خود.

     11
     2
 3. حیران و استارا تا انزلی مال آزربایجان است و تردیدی در ان نیست اگر محمدرضا پالانی فاشیست و دست نشانده انگلیس با تقصیمات کزایی آزربایجان را تکه پاره کرده است , (البته نتیجه ان بیرون کرده ان شاه مزدور بی غیرت توسط ترکها بود..) دیر یا زورذ همه خاک پاره پاره شده آزربایجان یکپارچه شده و دشمن مشترک ترکها (ارمنی _ پارس) به زباله دان تاریخ ریخته میشوند….

  14
  4
  • به عبارت دیگر هدف شما تجزیه ایران و جنگ داخلی بر سر شهرها و خاک خواهد بود

   حتما” موفق خواهید شد !!

   6
   8
 4. من به اعتماد به نفس رضایی ۲۰ میدم .خودمو خیلی باسواد نمیدونم اما خیلی باسوادتر از رضایی هستم وقتی کامنت و جوابیه می نویسم اطلاعات و سوادم هم کم باشد میروم اطلاعات جمع می کنم و سوادم را به پای مطلب ارائه شده میرسونم نگران هم میمانم مرتبط و منطقی جامع و مانع جواب دادم یا آبرو ریزی کردم ماشاالله آقای رضایی خیلی قلم قوی و با سواده هر مطلبی هم که ارائه میشه چرت و پرت هم به ذهنش برسه ردیف میکنه

 5. نه رضایی بامزه یکی یکی شهرها و …آذربایجان را به گیلان و… خواهیم داد تنها راه تجزیه نشدن ایران تجزیه آذربایجان است شما هم برو در قره باغ از آرتساخت دفاع کن علاوه بر تپه پاسکوویچ مجسمه ای از پاسکوویچ را هم در استپاناکرت(خانکندی) بساز و جشن بگیر

  5
  1
 6. به حرف رضایی جان دوستار حقیقیمان گوش می کنیم آنسوی ارس که آران است و آذربایجان نیست و دشمن ماست وبا یاری رفقای روس برادران ارمنی بلای جانشان شده اند و آرتساخ(پان ترکها قرنها پیش نام جعلی قره باغ رویش نهاده اند) را به آغوش ارمنستان عزیز برگردانده اند و حالا حالا ها مشغول هستتد و آقای رضایی و دوستان هم یاری میکنند خدای ناکرده دوباره بدست آذربایجان ببخشید آران کافر نیفتد و مجبور نشویم در گردنه حیران یا …مقابلشان بایستیم اینسوی ارس هم شهر به شهر و گردنه به گردنه به استانهای همجوار واگذار می کنیم یا تکه تکه شده نام آذربایجان را از هرتکه بر میداریم تا غیر از تکه ای کوچک بنام آذربایجان نماند آن تکه کوچک را هم یا با اولویت یا با اعطا آزادی انتخاب یا به قید قرعه به استانی همجوار ملحق می کنیم .زنده باد ایران مرگ بر تجزیه طلب اصلا مرگ بر ما

  5
  3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *