خانه / آخرین اخبار / فروزان: هواداران پرسپولیس در توهین سنگ تمام گذاشتند

فروزان: هواداران پرسپولیس در توهین سنگ تمام گذاشتند

دروازه‌بان تیراختور گفت: هواداران پرسپولیس سنگ‌تمام گذاشتند و ۴۰ دقیقه موقع گرم کردن و ۹۰ دقیقه موقع بازی خواستند با شعارهای توهین‌آمیز تمرکز من را به هم بزنند، اما من بازیکن دیروز و امروز نیستم و فقط به موفقیت تیمم و البته سربلندی مقابل هوادارانی که از تبریز به آزادی آمده بودند فکر می‌کردم.

به گزارش یول‌پرس؛ محسن فروزان در خصوص توهین هواداران پرسپولیس گفت: من قبل از بازی خیلی باانگیزه بودم و اعتقاد داشتم این یک بازی نیست، یک جنگ است. برای همین در تعطیلات خیلی پرفشار تمرین کردم و می‌دانستم باید بیش از ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشم و دقیقاً همان چیزی که پیش‌بینی می‌کردم شد، هواداران پرسپولیس سنگ‌تمام گذاشتند و ۴۰ دقیقه موقع گرم کردن و ۹۰ دقیقه موقع بازی خواستند با شعارهای توهین‌آمیز تمرکز من را به هم بزنند، اما من بازیکن دیروز و امروز نیستم و فقط به موفقیت تیمم و البته سربلندی مقابل هوادارانی که از تبریز به آزادی آمده بودند فکر می‌کردم.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیسی به هواداران آذربایجانی توهین کردند که من به شدت این قضیه را محکوم می‌کنم. اول بازی آقای فتاحی سراغ من آمد و گفت «عکس‌العمل تحریک‌آمیزی نشان ندهی که هواداران شعار بدی بدهند» من هم گفتم بازیکن باتجربه‌ای هستم و دفعه اولم نیست مقابل پرسپولیس بازی می‌کنم. رفت به پرسپولیسی‌ها هم تذکر داد که به من فحاشی نکنند که خب آن‌ها ۹۰ دقیقه اول بازی زیاد به حرفش گوش نکردند! / خبر ورزشی

۲ دیدگاه‌ها

  1. یک درصد تماشاگران از تبریز رفته بودن، فروزان بهتر می گفته تماشگران. چ.ن بیشتر اونا از خود تهران یا دیگر شهرهای آذربایجان مانند همدان، قزوین، اردبیل، آستارا و دیگر نقاط به تهران رفته بون

    25
    3
  2. سلام.من خودم تو ورزشگاه بودم.با پسرکوچکم کمی دیر رفتیم بین تماشاچی های تراکتور در طبقه پایین جا گیرمون نیومد مجبور شدیم بریم قاطی پرسپولیسیها.افرادی دور و بر ما بودند پشت دروازه فروزان در نیمه دوم که کل بازی رو ول کرده بودند و فقط و فقط فحش ناموسی به بنده خدا فروزان میدادند.که البته فروزان علیرغم اینکه میشنید ولی هیچ عکس العملی نشان نداد و حواسش به بازی بود.دمش گرم دم کل بازیکنها و طرفدارای تراختور گرم.

    18
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *