خانه / آخرین اخبار / دلایل جدایی استوکس

دلایل جدایی استوکس

گرچه دلایل جدایی استوکس هنوز از سوی باشگاه تیراختور اعلام نشده است اما شایعاتی مبنی بر درخواست مبلغ 80 هزار دلار مازاد از قرارداد وجود دارد.

یول‌پرس: استوکس بامداد امروز و در سکوت خبری تبریز را به مقصد ایرلند ترک کرد، اتفاقی که در تداوم ترک بی‌سر و صدای توشاک، غیبت استوکس و اروین و وضعیت نامعلوم هری فاستر، برای هواداران تیراختور، شوک‌آور نبود.

آنتونی استوکس ایرلندی پس از غیبت طولانی که به تبریز بازگشته بود، اجازه بازی در مقابل پرسپولیس را نداشت تا به وضعیت وی از سوی کمیته انضباطی باشگاه تیراختور رسیدگی شود، اما این بازیکن که قراردادی ۴ ساله با باشگاه داشت، به نتیجه مثبتی با باشگاه نرسید و بامداد امروز آذربایجان را ترک کرد.

اما دلیل این جدایی و غیبت هری اروین برای هواداران تیراختور نامعلوم است، چرا که باشگاه هنوز بیانیه و موضع‌گیری خاصی نداشته است اما شایعاتی مبنی بر درخواست ۸۰ هزار دلار مازاد از مبلغ قرارداد از سوی استوکس وجود دارد بطوریکه این بازیکن  دو ایجنت (مدیر برنامه) دارد، یکی خارجی و دیگری ایرانی که به حساب هر یک از این دو مدیربرنامه نفری ۴۰ هزار دلار واریز کرده است و وی از مسئولان باشگاه تیراختور ۸۰ هزار دلار پولی را که او به مدیران برنامه‌های خود پرداخت را به حسابش واریز کنند.

این درخواست غیرمنطقی بلافاصله از سوی مدیران باشگاه تیراختور مخصوصا زنوزی که تاکید زیادی بر محوریت باشگاه و مخالف بازیکن سالاری دارد، رد شد تا این بازیکن تصمیم  به فسخ قرارداد بگیرد.

از سوی دیگر شایعه‌ای مبنی بر اختلاف ایجنت دو بازیکن اروین و استوکس با باشگاه تیراختور وجود دارد بطوریکه این مدیربرنامه که اهل شیراز می‌باشد بعد از اختلاف با تیراختور، بازیکنان خارجی را به ترک باشگاه وسوسه می‌کند.

 

۴ دیدگاه‌ها

 1. اروین که رسما” اعلام کرد به دلیل حضور در تبریز افسردگی گرفته
  واقعا” تبریز شهر سیاهی است

  3
  18
  • حرف اروین را فقط ابلهان باور کردن

  • نه که تهران پر از اکسیژن خالص و شادابی و نشاط هست اونم با افغانی هایی که مثل مور وملخ ریختند

  • اولا اگه اینطوریه تشریف نیارین دوما مدیر برنامه های هردو شیرازی هست واقعا تو تبریز مدیر برنامه نبود تبریز اکثر نوابغش رو از عمد به مناطق غیر بومی منتقل میکنند قضیه کاملا روشنه مدیر برنامه غیر بومی اخه احمق جون بازیکنی سریعترین هتریک تاریخ لیگ رقم بزنه روحیش خرابه؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *