خانه / آخرین اخبار / باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه ماندگار شد

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه ماندگار شد

با رای هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی آذربایجان‌غربی مصوبه انحلال باشگاه شهرداری اورمیه رد شد.

به گزارش یول‌پرس؛ در جلسه چند ماهه گذشته شورای اسلامی شهر اورمیه محتوای نامه ای که در آن به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه و توجه به ورزش همگانی به عنوان وظیفه ذاتی شهرداری اشاره شده بود، قرائت شد و پنج تن از اعضای جلسه آن را امضاء و سه نفر با آن به مخالفت برخواستند.

روند این پیشنهاد پیگیری و پس از برگزاری جلسه اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار اورمیه در نهایت با رای هفت نفر باشگاه‌ شهرداری اورمیه منحل شد.

پس از ارسال مصوبه شورای اسلامی شهر اورمیه جهت تائید یا عدم تائید به فرمانداری اورمیه، در جلسه هیات تطبیق مصوبات شهرستان اورمیه صورت جلسه بند یک شماره ۱۰۰ شورای اسلامی شهر در خصوص انحلال باشگاه های شهرداری اورمیه مطرح و اعضای هیات تطبیق، انحلال باشگاه شهرداری اورمیه را خارج از حدود وظایف و اختیارات شورای اسلامی تشخیص و مصوبه را رد کردند.

با توجه به رد مصوبه توسط فرمانداری اورمیه، مصوبه انحلال باشگاه شهرداری اورمیه به هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شورای های اسلامی آذربایجان‌غربی ارسال شد که امروز در این جلسه با بررسی مصوبه انحلال توسط هیات تطبیق با رای موافق محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی،گروسی مدیرکل دادگستری استان، شهروز برزگر نماینده مردم سلماس در مجلس، روح الله حضرت پور نماینده مردم اورمیه در مجلس و باقرزاده نماینده شورای استان مقرر شد به فعالیت خود ادامه دهد.

در جلسه هیات حل اختلاف استان بر بقای تیم داری وحمایت از تیم والیبال شهرداری اورمیه تاکید شد.

انحلال باشگاه شهرداری اورمیه در حالی مطرح شده بود که امسال ۲ تیم از شهر اورمیه در لیگ برتر والیبال کشور حضور خواهد داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با تیم داری در رشته های والیبال لیگ برتر، تکواندو، اسکیت، تیراندازی، فوتبال بانوان لیگ برتر و هندبال لیگ یک آغاز کرده است./ تابناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *