خانه / آخرین اخبار / استوکس خواستار بازگشت به تیراختور شد
روزنامه ایران ورزشی مدعی شد:

استوکس خواستار بازگشت به تیراختور شد

اگر دیدید آنتونی استوکس به تیراختور بازگشت چندان تعجب نکنید، درتماسی که اخیرا ‌‌‌پدر این بازیکن با محمد تقوی داشته تا نیم فصل فرصت خواسته است.

به گزارش یول‌پرس؛ روزنامه ایران ورزشی مدعی شد: بدقولی های آنتونی استوکس دربازگشت به تبریز و به مجرد آن تنبیه انضباطی این بازیکن از سوی محمد تقوی و سپردنش به مدیران باشگاه تیراختور باعث شده این تصور به وجود آید که این بازیکن ایرلندی به طورقطع از تیراختور جدا شده است اما این جدایی هنوز قطعی نشده است.

استوکس درآخرین تماس هایی که با محمد تقوی داشته از این مربی خواسته تا نیم فصل صبرکند و بعد از آن درباره خارج کردن نامش از لیست تیراختور تصمیم نهایی را بگیرد. این تماس از آن جا میان بازیکن تیراختور و محمد تقوی برقرارشده که مربی تیراختور به باشگاه درراستای جذب یک مهاجم جدید اعلام نیاز کرده و درخواست داده تا موعد نیم فصل نسبت به عقد قرارداد با بازیکن جدید اقدام کنند. استوکس هم با علم به این موضوع از سرمربی تیراختور فرصت خواسته تا درروزهای آتی مشکلش را برطرف کند و دوباره به تمرین های تیراختور بازگردد. حتی پدرآنتونی استوکس نیز با محمد تقوی صحبت هایی انجام داده و درباره مشکلات پسرش صحبت های مفصلی انجام داده و تقوی هم تا حدودی متقاعد شده که پروسه کنارگذاشتن قطعی این بازیکن را قدری به تاخیر بیندازد تا اگر مشکلات استوکس درکشورش حل شد، این بازیکن دوباره به جمع تیراختوری‌ها بازگردد.

یک دیدگاه

  1. بزرگترین تهدید علیه تراکتور عدم اطلاع‌رسانی شفاف توسط باشگاه است که موجب بوجود آمدن شایعات میشود چرا طرفدار باید خبرهای باشگاه را از زبان رسانه های مغرض بشنود .این ضعف اطلاع رسانی باید اصلاح گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *