خانه / آخرین اخبار / ستاره‌های تیم ملی در آستانه پیوستن به تیراختور
یک منبع آگاه خبرداد؛

ستاره‌های تیم ملی در آستانه پیوستن به تیراختور

تیم مدعی و پرستاره تیراختور که با جدایی عجیب و بدموقع دو ستاره بریتانیایی اش مواجه شده است، حالا دنبال یک زوج گلزن درجه یک برای خط آتش خود می‌گردد.

به گزارش یول‌پرس، یک منبع آگاه در خصوص نقل و انتقالات تیراختور و بازیکنان جدید اظهار داشت: در نیم فصل قصد داریم که یک تیم کهکشانی ببندیم و در هیم راستا مذاکرات خوبی را با  دوستاره فوتبال ایران داشته ایم و قصد داریم آنها را به تبریز بیاوریم .

وی درادامه با تایید مذاکره با طارمی و قوچان‌نژاد گفت: با چند ستاره صحبت کرده‌ایم و این دوبازیکن هم مذاکراتی با ما داشته اند و به زودی معلوم می‌شود کدام بازیکنان را جذب خواهیم کرد.

همچنین، چند روز پیش اشکان دژاگه ملی پوش تیراختور در استوری خود از دلتنگی نسبت به رضا قوچان نژاد خبر داد که احتمال حضور قوچان نژاد را درجمع سرخ‌پوشان آذربایچان افزایش می‌دهد.

علیرضا اسدی مدیرعامل تیراختور هم شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی درباره احتمال جذب مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و قوچان نژاد در نیم فصل گفت: هر بازیکن بزرگی باید افتخار کند که در تیراختور بازی کند. یک موضوع که با آن به شدت برخورد می‌کنیم، این است که باید فقط با باشگاه صحبت کنیم. اگر بازیکن آزاد باشد باید مورد تایید کامل سرمربی باشد. نام هیچ بازیکنی را تا زمانی که تایید نشود، نمی‌گوییم. احتمال دارد همه این بازیکنان در لیست ما باشند ولی نمی‌توانیم تا زمانی که چیزی قطعی شده است، در موردشان صحبت کنیم.

 

یک دیدگاه

  1. تبریک به تیم سالمندان تراکتور خوش آمدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *