خانه / آخرین اخبار / دلار در آستانه ورود به کانال ۱۲ هزار تومان/ فراز و نشیب نرخ سکه و طلا در بازار

دلار در آستانه ورود به کانال ۱۲ هزار تومان/ فراز و نشیب نرخ سکه و طلا در بازار

از امروز این روند دوباره حرکت افزایشی به خود گرفت و نرخ دلار در تابلوی صرافی‌ها دوباره در کانال 11 هزار تومان و حتی در آستانه ورود به 12 هزار تومان نیز می‌باشد.

به گزارش یول‌پرس، در روزهای اخیر شاهد کاهش نرخ ارز بویژه دلار و یورو بودیم به طوری که نرخ دلار در کانال ۱۰ هزار تومان و یورو در کانال ۱۲ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گرفت. حتی برخی از کارشناسان تداوم این روند در روزهای آتی را نیز پیش بینی می‌کردند.

اما از امروز این روند دوباره حرکت افزایشی به خود گرفت و نرخ دلار در تابلوی صرافی‌ها دوباره در کانال ۱۱ هزار تومان و حتی در آستانه ورود به ۱۲ هزار تومان نیز می‌باشد.

برهمین اساس نرخ فروش هر دلار آمریکا در تابلوی صرافی‌ها تقریبا ۱۱ هزارو هفتصدو پنجاه تومان است و نرخ آن در بازار دلالان تقریبا ۱۱ هزار و نهصد تومان و بعضا ۱۲ هزار تومان است.

همچنین نرخ فروش هر یورو  ۱۳ هزارو چهارصد و سی تومان، هر پوند انگلیس ۱۴ هزار و دویست تومان، هر دلار استرالیا ۸ هزار و پانصد تومان، کرون سوئد هزار و چهارصد تومان و لیر ترکیه نیز ۳ هزار و پانصد تومان است.

این افزایش نرخ ارز به بازار سکه نیز منتقل شده است به طوری که نرخ هر قطعه سکه تمام با تصویر امام که تا ۳ میلیون هفتصد هزار تومان کاهش یافته بود دوبار در آستانه ۴ میلیونی شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *