خانه / آخرین اخبار / بازیکنان مورد نیاز سرخ‌پوشان آذربایجان/ بمب‌های جدید در راه تیراختور؟

بازیکنان مورد نیاز سرخ‌پوشان آذربایجان/ بمب‌های جدید در راه تیراختور؟

تیم فوتبال تیراختور قصد دارد در فصل نقل‌و‌انتقالات نقاط ضعف خود را ترمیم کند.

به گزارش یول‌پرس، تیراختور در نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده و توانسته است دوباره پس از چندین فصل هواداران پُرشور خود را به ادامه لیگ امیدوار کند.

سرخپوشان آذربایجان که در ابتدای فصل با خریدهای پُرسروصدا بازیکنانی مانند شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی را به خدمت گرفتند،‌ قصد دارند در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل هم همین روند را ادامه دهند و از همین رو نام بازیکنان بزرگی برای تقویت این تیم در پست‌های مختلف به گوش می‌رسد.

در همین راستا، باشگاه تیراختور پس از جدایی آنتونی استوکس و لی هری اروین دو مهاجم تأثیرگذار خود، به دنبال جذب بازیکنان جدید در این پست است و حتی شنیده می‌شود با چند بازیکن بزرگ هم برای حضور در تیراختور مذاکره شده است.

علاوه بر مهاجم،‌ تیراختور در پست‌های مدافع و دروازه‌بان هم در حال رایزنی هستند تا در صورت توافق بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند. در هر صورت با توجه به شرایط سرخپوشان آذربایجان و قول‌هایی که محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه مبنی بر جذب ستاره‌های جدید داده است،‌ باید منتظر ماند و دید آیا بمب‌های نقل‌وانتقالاتی را در نیم‌فصل هم در تیراختور شاهد خواهیم بود یا خیر؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *