خانه / آخرین اخبار / عملکرد مطلوب محسن فروزان به عنوان مهاجم!
در تمرینات امروز تیراختور؛

عملکرد مطلوب محسن فروزان به عنوان مهاجم!

تیم فوتبال تیراختور تمرین امروز خود را در هوای مه‌آلود تبریز برگزار کرد که طی آن محسن فروزان، دروازبان تیراختور به عنوان مهاجم بازی کرد.

به گزارش یول‌پرس، سرخ‌پوشان آذربایجان از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) در مجموعه ورزشی بنیان‌ دیزل تبریز تمرینات خود را جهت انجام بازی مقابل فولاد خوزستان، پیگیری کردند.

هوای بارانی و مه‌آلود تبریز، حال و هوای ویژه‌ای را در تمرین امروز شاگردان تقوی به‌وجود آورده بود و بازیکنان با شادابی و نشاط بالا نکات تاکتیکی مدنظر کادرفنی را به اجرا گذاشتند.

بازی کردن محسن‌فروزان در پست‌ مهاجم طی فوتبال درون تیمی از نکات قابل توجه تمرین امروز بود که عملکرد مطلوب وی، تشویق کادر فنی و بازیکنان را به همراه داشت. دروازه‌بانان نیز زیر نظر داریوش اسفندیاری تمرینات فشرده‌ای را انجام دادند.

اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، بازیکنان ملی‌پوش تیراختور که با نظر کارلوس کی روش برای انجام تمرینات ریکاوری به تهران سفر کرده و زیر نظر مربیان تیم ملی کارهای تمرینی را انجام می‌دهند، در تمرینات حضور نداشتند.

این سه بازیکن که بعد از دیدار با پرسپولیس هم ریکاوری خود را زیر نظر مربیان تیم ملی گذرانده بودند، بار دیگر با هماهنگی مسئولان تیراختور این موضوع را تکرار کردند و قرار است از فردا با حضور در تبریز به تمرینات تیم خود برگردند و کارشان را از سر بگیرند.

شایان ذکر است، شاگردان محمد تقوی در آخرین بازی خود در نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال در چارچوب هفته پانزدهم این رقابت‌ها روز جمعه هفته آینده در تبریز میزبان فولاد خوزستان خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *