خانه / آخرین اخبار / شکایت تیراختور از استوکس و اروین
رسانه‌های انگلیسی؛

شکایت تیراختور از استوکس و اروین

رسانه انگلیسی از شکایت باشگاه تیراختور از دو بازیکن خارجی سابق خود خبر داد.

به گزارش یول‌پرس، آنتونی استوکس و لی اروین بعد از حضوری کوتاه مدت و موفق در تیراختور در نهایت بدون دلیل این تیم را ترک کردند.

دیلی رکورد نوشت: آنتونی استوکس و لی اروین در تابستان راهی تیراختور شدند ولی هر دو در نهایت این تیم را ترک کردند. اکنون باشگاه تیراختور به شکایت از این دو بازیکن به فیفا اقدام کرده است.

استوکس از مشکلات خانوادگی خود سخن گفته است و طبق ادعای برخی رسانه ها، اروین نیز گرفتار بیماری روحی شده است.

علیرضا اسدی مدیر این تیم گفت: مشکلات این دو بازیکن سوای از هم است. استوکس مشکل خانوادگی دارد و اروین نیز گرفتار بیماری روحی شده است ولی عذر و بهانه ای نیست که دروغ گفته شود و این موضوع با بخش حقوقی فیفا در میان گذاشته می شود. استوکس مشکل بزرگی با خانواده دارد و این موضوع شخصی است. ما حتی پیشنهاد دادیم تا پدر، مادر و خواهرش به تبریز بیایند و از اینجا دیدن کنند. او به ما گفت که نمی تواند تمرکزش را روی فوتبال برای ما قرار دهد. ما مثل دوست می خواستیم به او کمک کنیم ولی ذهن او آمادگی بازی و تمرین برای ما را نداشت.

او ادامه داد: اروین گفت که دچار افسردگی شده است . نمی‌تواند بازی کند ولی جالب این‌که دو روز بعد از اینکه ما نامه‌ای برای او فرستادیم توانست خودش را به اردوی تیم در ترکیه برساند. این یک عذر و بهانه از سوی او بود ولی مشکل استوکس جدی و خانوادگی است. می‌خواهیم قطعا در تمام مراحل رفتار حرفه‌ای داشته باشیم. از نظر ما کار هر دو بازیکن برای ما در حال حاضر تمام شده است.

لازیم به ذکر است باشگاه تیراختور خبر شکایت به فیفا را تکذیب کرد و مدیر رسانه‌ای این تیم اعلام کرد تا نقل و انتقالات زمستانی به این بازیکنان زمان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *