خانه / آخرین اخبار / دختر تنیسور اورمیه ای مقابل حریف سوریه ای پیروز شد
رقابت های قهرمانی غرب آسیا؛

دختر تنیسور اورمیه ای مقابل حریف سوریه ای پیروز شد

دبیر هیات تنیس آذربایجان غربی گفت: رومینا زینالی بازیکن اورمیه ای تیم ملی زیر 13 سال دختران کشور در نخستین دیدار خود در چهارچوب رقابت های قهرمانی غرب آسیا کار خود را با پیروزی مقابل حریفی از سوریه آغاز کرد.

به گزارش یول‌پرس،حسین زرطلب افزود: زینالی به همراه درسا چراغی در قالب تیم ملی دختران و امیر علی قوام و کسری رحمانی به عنوان نمایندگان ایران عازم کشور اردن شده اند.

وی بیان کرد: این دختر نونهال اورمیه ای با نتایج مشابه ۶ بر صفر در ۲ ست پیاپی مقابل حریف سوریه ای پیروز شد و در دومین دیدار خود به مصاف حریفی از کشور لبنان رفت.

وی ادامه داد: زینالی در دومین دیدار خود با نتایج مشابه ۶ بر یک از حریف لبنانی خود شکست خورد.

دبیر هیات تنیس آذربایجان غربی گفت: مسابقات تنیس نوجوانان غرب آسیا از روز سه شنبه هفته جاری /۱۳ آذر ماه/ آغاز و به مدت ۲ هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: براساس اعلام فدراسیون آسیا این مسابقات با حضور ورزشکارانی از ایران، افغانستان، اردن، بحرین، قطر، سوریه، لبنان، عراق و یمن به انجام می رسد.

دبیر هیات تنیس آذربایجان غربی گفت: عباس خیلتاش به عنوان مدیر فنی تیم های ملی بانوان و مهدیه کریمی فرد به عنوان سرپرست تیم اعزامی حضور دارند.

زرطلب با اشاره به اینکه پیش از این لاچین افشین دختر تنیسور اورمیه ای مدال طلای رقابت های غرب آسیا را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است، افزود: این ورزشکار به همراه نیلوفر زینالی ۲ تنیسور اورمیه ای سابقه حضور در این رقابت ها را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *