خانه / آخرین اخبار / حضور ۶ تیم خارجی در مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان /احتمال حضور دو تیم از اردبیل
مدیرکل ورزس وجوانان اردبیل خبر داد:

حضور ۶ تیم خارجی در مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان /احتمال حضور دو تیم از اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با اعلام فدراسیون کشتی ایران 6 تیم خارجی در مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان شرکت خواهند کرد.

به گزارش یول‌پرس، بهرام آقاخانی باتوجه به برگزاری پنجمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان به میزبانی اردبیل اظهار کرد: رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با شرکت تیم‌های ارمنستان، گرجستان، ترکیه، اکراین، بلغارستان، صربستان و دو تیم از کشورمان  در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان از روزهای ۲۸ تا ۳۰ آذرماه سال جاری در سالن ۶ هزار نفری حسین رضازاده شهرستان اردبیل برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: در این دوره از رقابت‌ها تیم بیمه رازی اردبیل قهرمان لیگ برتر کشتی فرنگی کشور و یکی از مدعیان کسب مقام قهرمانی مسابقات جام باشگاه‌های جهان است.

آقاخانی درباره حضور یک تیم بومی در مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان به میزبانی اردبیل، بیان کرد:در این راستا رایزنی‌های مختلفی با بنگاه‌های اقتصادی بخش‌های خصوصی صورت گرفته است و احتمال شرکت یک تیم از استان  با کشتی‌گیران اردبیل وجود دارد.

وی با اشاره به عدم شرکت تیم آمریکا در این دوره از مسابقات اضافه کرد: این تصمیم از سوی فدراسیون کشور آمریکا گرفته شده است و در این زمینه کشور میزبان هیچ نقشی ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: میزبانی این رقابت‌ها فرصتی را برای کشتی فرنگی اردبیل فراهم خواهد کرد که کشتی‌گیران و مربیان عملکرد خود را به معرض نمایش بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *