خانه / آخرین اخبار / اردبیل و اورمیه قابلیت میزبانی لیگ ملت‌ها را دارند
نماینده فدراسیون جهانی والیبال:

اردبیل و اورمیه قابلیت میزبانی لیگ ملت‌ها را دارند

کریستین واسمر از قابلیت دو شهر اورمیه و اردبیل برای میزبانی لیگ ملت های والیبال خبر داد.

به گزارش یول‌پرس، کریستین واسمر مدیر مسابقات فدراسیون جهانی بعد از بازدید از امکانات دو شهر اورمیه و اردبیل گفت: بعد از بازدید کوتاهی که از ۲ سالن داشتم می توانم بگویم این ۲ سالن قابلیت برگزاری مسابقات را دارند. البته نکاتی را به عنوان پیشنهاد ارائه و همچنین درباره قسمت بازاریابی نکاتی را مطرح کردم که باید بهتر اجرا شود. به طور کلی اما وضعیت این دو شهر مناسب است.

وی در ادامه صحبت های خود بعد از بازدید از شهر اردبیل درباره زمان مشخص شدن نظر نهایی فدراسیون جهانی، اضافه کرد: این بازدیدها به صورت مرحله ای است و ارتباط خودم را با فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی حفظ می کنم. پیشنهادات را منتقل می کنم اما زمان دقیق مشخص شدن نظر نهایی مشخص نیست.

واسمر درباره امکانات دو سالن الغدیر و حسین رضازاده خاطرنشان کرد: هر دو سالن خیلی خوب هستند. اکنون که من داخل استادیوم هستم، با اینکه نماینده فدراسیون جهانی والیبالسالن خالی است اما تصور می کنم پر شدن این ورزشگاه بسیار هیجان انگیز خواهد بود. تماشاگران نیز مطمئنا لذت خواهند برد.

مدیر مسابقات فدراسیون جهانی در پایان صحبت های خود درباره والیبال ایران بیان کرد: در دوم مسابقات قهرمانی جهان در صوفیه تیم ملی ایران را دیدم. برای تیم ایران آرزوی موفقیت روز افزون دارم و امیدوارم سال آینده به مرحله بعدی صعود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *