خانه / آخرین اخبار / گزینه‌های احتمالی تیراختور برای نیم فصل

گزینه‌های احتمالی تیراختور برای نیم فصل

گزینه‌های متعددی از سوی سایت‌های خبری مطرح می‌شود که در این مطلب به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

به گزارش یول‌پرس، با نزدیک شدن به پایان نیم فصل اول گمانه‌زنی ها برای گزینه‌هایی که احتمال حضور آنها در تیراختور بیشتر به نظر می‌رسد، از سوی سایت‌های خبری شروع شده است.

آنچه مسلم است تیراختور بعد از غیبت دو بازیکن خارجی خود که تاثیر زیادی در روند امتیازگیری این تیم داشتند، نیاز مبرمی به دو مهاجم تراز اول دارد که خلا این دو بازیکن خارجی را بتواند پر کند، همچنین تیراختور برای تقویت هر چه بیشتر پست دفاع خود به دو بازیکن دیگر نیز در این پست نیاز دارد.

گزینه‌های متعددی از سوی برخی سایت‌های خبری مطرح می‌شود اما در بین مهم‌ترین آنها می‌توان به رضا قوچان‌نژاد و مهدی طارمی که اخیرا با انتقادات تندی از سوی رسانه های قطری و همچنین باشگاه الغرافه مواجه شده است، اشاره کرد.

البته گزینه‌های فوق صرفا در حد گمانه زنی بوده و از سوی باشگاه به صورت رسمی تایید نشده است ولی آنچه مشخص است اولویت اول باشگاه در پست هجومی با گزینه‌های خارجی است.

برای پست دفاع تیراختور بهترین گزینه که می‌تواند به تقویت این پست در تیراختور کمک کند، حسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش ماشین است که گفته می‌شود باتوجه به عملکرد خوبی که از خود به نمایش گذاشته است، از سوی تیم‌های اسپانیایی نیز مورد توجه قرار گرفته است.

باید منتظر ماند و دید عملکرد تیراختور در نقل و انتقالات نیم فصل چگونه خواهد بود.

 

 

 

 

۲ دیدگاه‌ها

  1. تراکتور کاری کرده کارستون بزرگترینش خدمت به تیم ملی هستش هم بازیکنا رو جم کرده تا هماهنگ بشن مثل بارسلونای کبیر و همچنین اوردن مهاجمهای خوب ولی امان از سوزش ضد تراکتوری ها که مرغ اون دوتا بازیکن رو دزدیدند

  2. پورعلی گنجیه ده حاجی فیکیر لشسین؛تیمین ده کی اوینیه بولمور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *