خانه / آخرین اخبار / نفس تازه در خط حمله سرخ‌پوشان آذربایجان

نفس تازه در خط حمله سرخ‌پوشان آذربایجان

تیراختور به عنوان یکی از مدعیان رقابت های لیگ برتر، پس از جدایی چند بازیکن تاثیرگذار از این تیم، اکنون با مشکل نبود بازیکن در خط حمله مواجه شده و برای رفع این نقص به دنبال جذب ستاره های این پست و بمب خبری دیگری است.

به گزارش یول‌پرس، پس از عدم حضور آنتونی استوکس و لی اروین، ۲ مهاجم برتر و تاثیرگذار در تمرینات این تیم، که البته دلایل آن هنوز برای طرفداران و علاقه مندان تیم مرموز و مبهم است، مسوولان باشگاه با درخواست کادر فنی، تصمیم به خدمت گرفتن بازیکنی که بالاتر از سطح این دو بازیکن باشد، اتخاذ کردند.

گزینه های زیادی برای جایگزینی استوکس و اروین در روزهای اخیر در رسانه ها مطرح شد که در این بین نام قوچان نژاد و طارمی بیشتر از دیگران به چشم می خورد.

با وجود شایعاتی که در رسانه ها و فضای مجازی در این خصوص وجود دارد، باشگاه و بخش اطلاع رسانی آن طبق رویه قبلی، سکوت اختیار و همه حرف و حدیث ها در این مورد را شایعه عنوان می کنند.

البته پس از عدم حضور استوکس و اروین، تیراختور در ۲ بازی مقابل پرسپولیس در تهران و پارس جنوبی در جم مشخص شد که این تیم، قایم به فرد نیست و اگر گل سالم حاج صفی در بازی با پرسپولیس مردود اعلام نمی شد، تراکتورسازان ۶ امتیاز کامل از ۲ مسابقه را کسب می کرد.

حال کادر فنی تیراختور برای اطمینان خاطر از خط حمله خود و حضوری تازه نفس در نیم فصل دوم رقابت ها، جذب حداقل ۲ مهاجم را در دستور کار قرار داده و از این رو مالک و مسوولان باشگاه در این زمینه ورود کرده اند و طبق اخبار غیرموثق با بازیکنان مطرح داخلی و شاید خارجی وارد مذاکره شده اند.

رضا قوچان نژاد از بازیکنانی است که مورد تاکید و سفارش سایر ملی پوشان از جمله مسعود شجاعی است.

شجاعی در این مورد در مصاحبه ای اعلام کرده است که رضا قوچان نژاد بازیکنی فوق العاده و با کیفیت است و می تواند به تیم ما کمک کند.

وی گفته است: البته رضا یک فصل دیگر با آپوئل قبرس قرارداد دارد، اما اگر بیاید مطمئنا به تیم ما کمک می کند، چون رضا یک مهاجم فرصت طلب و این همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم؛ رضا می تواند از فرصت های مرده گل بسازد.

طارمی، دیگر گزینه مطرح برای تقویت خط حمله تیراختور است که تحقق آن می تواند ضمن برآورده کردن رضایت تماشاگران، به ارتقای جایگاه تیم در جدول لیگ برتر نیز کمک کند.

هرچند باشگاه همه اخبار مربوط به جذب طارمی و قوچانی نژاد را رد می کند اما اگر این ۲ بازیکن با تیراختور قرارداد ببندند، نمی توان تعجب کرد، چون این گونه اتفاقات به امر عادی در باشگاه تیراختور تبدیل شده است.

البته با در نظر گرفتن اینکه طبق برنامه فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوم از ۱۶دی ماه آغاز می شود، باید برای اطمینان از خبرهای مربوط به جذب قوچان نژاد و در بازیکن دیگر تا آن تاریخ صبر کرد.

۳ دیدگاه‌ها

 1. طاریمی گلسز تبریز ده اویناماز چونکو پیروزیچیدی. هامیسیندان یاخجی قوچان نژاد بیدانا دا آیری خاریجی اویونچودو

  33
  3
  • کاملا موافقم قوچان نژاد به اضافه خارجی مهاجم منیم پیشنهادیم Christian Gytkjaer دی دانمارکی مهاجم لیگ لهستان دا تیم لخ پوزنان دا اوینور قیمتی مناسب کیفیت یوخاری گلزن و قراردادی بو ایلیخ دی و راحت آلماخ اولار بیلسین

   1
   2
 2. یولون یولو کسیلمیز
  ائله دایانان اسیلمز
  چوخ سئویندیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *