خانه / آخرین اخبار / مهاجری: آذربایجان مرد بزرگی چون زنوزی دارد/ ۵-۶ بازیکن جذب می کنیم
در نشست خبری قبل از بازی ماشین و پدیده:

مهاجری: آذربایجان مرد بزرگی چون زنوزی دارد/ ۵-۶ بازیکن جذب می کنیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به بازی خوب اما نتایج ضعیف در بازی‌های اخیر گفت: در نیم فصل 5 – 6 بازیکن به ماشین اضافه می‌کنیم.

به گزارش یول‌پرس، رضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: خوشحالم که در شهر خودم حضور دارم. انشالله سوای فوتبال و نتیجه آن یک روز خوب داشته باشیم. در پدیده سه سال کار کردیم و روزهای تلخ و شیرین بسیاری داشتیم. دیدن پدیده در این جایگاه مایه افتخار ماست و امیدوارم این روند برای تیم ادامه داشته باشد. زحمت های بسیاری برای این تیم کشیده شده و حاصل این زحمت ها را آقای گل محمدی، مدیریت و بازیکنان در حال به ثمر رساندن هستند. امیدوارم که مردم شهر مشهد بتوانند طعم یک موفقیت بزرگ را بچشند.

وی در ادامه افزود: مصدومیت های ما به گونه ای شده که سعی می کنم دیگر به آن فکر نکنم. در مربیگری یاد گرفته ام که بر اساس داشته هایم کار کنم. فردا هم چند ۵،۶ بازیکن را نداریم. در بازی با سپاهان به ناحق ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره بودیم. در بازی با پرسپولیس هم داور یک پنالتی محرض که همه کارشناسان به آن اعتقاد داشتند برای تیم ما نگرفت. به نظرم شجاعت داور باعث شد که پنالتی اعلام نکند. اگر پنالتی را گرفته و گل می کردیم شرایط بازی تغییر می کرد. با همین داشته ها باید مقابل پدیده یکی از سخت ترین بازی های خودمان را انجام دهیم. فردا دو سر برد برای من خواهد بود. طرف دیگر میدان پدیده ای است که من سه سال در آن کار کرده ام. بچه هایی که غنچه بودند اینک تبدیل به گل های خوشبویی در این مملکت شده اند. افتخار من مربی همین است و گذشته ای که تاریک نبوده برایم بسیار لذت بخش و ارزشمند است. تا روزی که به عنوان مربی کار می کنم هر موقع به گذشته برگشته ام بدنبال چنین روزهایی بوده ام.

۵-۶ بازیکن جذب می کنیم

مهاجری یادآور شد: قطعا روزی که من با ماشین سازی شروع کردم این تیم شرایط خوبی نداشت. خیلی سعی کردیم تفکر بچه ها را تغییر دهیم. در هفته های اخیر با وجود اینکه نتوانستیم نتایج لازم را کسب کنیم اما بازی های خوبی انجام دادیم. ۵-۶ بازیکن به تیم اضافه خواهیم کرد. تیم ما در تابستان بدنسازی هم نکرده است. باید در زمستان یک زیرساخت خوب برای تیم مان ایجاد کنیم.

آذربایجان مرد بزرگی چون زنوزی دارد

رضا مهاجری با بیان اینکه آذربایجان مرد بزرگی چون زنوزی دارد که قدرت ایستادگی دارد و مقابل بسیاری از ترکش ها می ایستد، تصریح کرد: او بسیاری از هجمه ها را تحمل می کند و با هزینه های بسیار خود پشت اعتقادات خود ایستاده است. مشهد هم چنین نفراتی دارد و فرصت برای حضورشان وجود دارد. باشگاه ما تا این لحظه نیازی به مسئولین دیگر نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *