عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / خیانت؛ عامل جدایی استوکس

خیانت؛ عامل جدایی استوکس

آنتونی استوکس انگار به دلایل مشکلات پیچیده خانوادگی از تیراختور جدا شده و شاید تصمیمی برای ساختن دوباره خانواده‌اش گرفته باشد.

به گزارش یول‌پرس؛ روزنامه اسکاتیش سان گزارش داد آنتونی استوکس بازیکن سابق تیراختور که به نامزد خود خیانت کرده بوده حالا از کرده خود پشیمان است و قصد دارد رابطه‌ی خود با نامزدش را از سر بگیرد. روزنامه‌ی اسکاتلندی اسکاتیش سان گزارش داد آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی سابق تیراختور که سابقه‌ی بازی در سلتیک اسکاتلند را هم دارد بعد از مدتها همراهی با نامزدش به او خیانت کرده بوده ولی حالا از کرده‌ی خود پشیمان بوده و با قطع رابطه‌‌ی دوم خود قصد دارد به نامزد سابقش که از او صاحب فرزند است برگردد.

به گزارش اسکاتیش سان، استوکس و نامزدش که در سال گذشته صاحب فرزنده شده بودند و هم اکنون هم در انتظار تولد فرزند دوم‌شان هستند به دلیل اینکه آنتونی استوکس چندی پیش با دختر دیگری رابطه برقرار کرده بوده از هم جدا شده بودند. اسکاتیش سان می‌گوید استوکس حالا رابطه‌ی دومش را قطع کرده و قصد دارد در آستانه‌ی تولد دومین فرزندش با نامزد خود آشتی کند.

منبعی که نخواسته نامش فاش شود به روزنامه‌ی اسکاتیش سان گفته: “استوکس و نامزدش در آغاز رابطه‌ی عاشقانه‌ی پرشوری داشتند ولی زمانی که استوکس بریتانیا را ترک کرد و برای بازی در تیم یونانی آپولون اسمیرنی و سپس تیراختور راهی یونان و ایران شد، رابطه‌ی این دو عملاً قطع شده بود. ولی این روزها نوا پسر آنتونی استوکس به اولویت اول او تبدیل شده و استوکس قصد دارد رابطه‌ی خود با نامزدش را دوباره از سر بگیرد.”


جدایی آنتونی استوکس از تیراختور

بعضی از نزدیکان این بازیکن در زمان جدایی آنتونی استوکس از تیراختور مساله ارتباطات پیچیده خانوادگی و روابط او را از عوامل جدایی او و پشت کردن به قراردادش با تیراختور می‌دانستند که این خبر منتشرشده در روزنامه اسکاتلندی اسکاتیش سان این شایعات را تایید می‌کند. تیراختور از این بازیکن دردسرساز به فیفا شکایت کرده و قصد دارد خسارت ترک قرارداد را از این بازیکن دریافت کند. بازیکنی که اگر چه از نظر فنی در سطح بسیار بالایی قرار داشت با رفتارها و بدقولی های خود مالک، کادر فنی و بازیکنان تیراختور را به ستوه آورده بود. از آنتونی بعد از جدایی از تیراختور هیچ خبر خاصی درباره فعالیت های فوتبالی در دست نیست و تنها یک توئیت درباره حضور او در تمرینات تیم فالکرک به عنوان بازیکن تستی وجود دارد که آن هم تایید نشده است.

یک دیدگاه

  1. سلام- بیر ایوینچو هر جور شرایط ده گره باشگاهینان هماهنگ اولا بو موردده ده چوخ ساده الیه بیلردی میدیرعامل نن دانیشا زمان ایستیه گده موشکولون حل الیه قییده. استوکسون حرکتی چوخ غیر حرفه ای و اخلاقدان اوزاخ بیر ایشیدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *