خانه / آخرین اخبار / با حکم غیابی به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدم + تصاویر
گفتگوی با خبرنگاری که شلاق خورد؛

با حکم غیابی به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدم + تصاویر

محمدحسین سوداگر گفت: دیروز صبح حدود ساعت 8 صبح از کلانتری محل برای جلب من مراجعه کرده و با انتقال به اجرای حکم، حکم بنده را اجرا کرده و 74 ضربه شلاق زدند.

یول‌پرس: این روزها فضای رسانه‌ای آذربایجان‌غربی روزهای خوبی را سپری نمی‌کند چرا که هفته گذشته یکی از خبرنگاران با شکایت استانداری، احضار و با قید ضمانت آزاد شد و خبرنگار دیگری با تهدید شکایت همان نهاد روبرو شد و دیروز نیز خبر شوکه کننده دیگری مبنی بر اجرای حکم شلاق برای یک خبرنگار در شهرستان خوی منتشر شد.

محمدحسین سوداگر شاعر و نویسنده آذربایجانی و مدیر کانال تلگرامی سؤزباز نیوز، کسی است که به علت شکایت مجید مقدم، عضو شورای شهر خوی، به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده و دیروز حکم وی اجرا شد.

این خبرنگار در گفتگو با یول‌پرس در خصوص جرئیات و دلایل این محکومیت گفت: سال گذشته بعد از انتخابات شورای شهر خوی، بنده متوجه شدم که مدارک تحصیلی و برخی ادعاهای علمی آقای مجید مقدم که در تبلیغات انتخاباتی عنوان شده بود، صحت ندارد و این فرد که ادعا کرده بود نخبه علمی سال ۹۵ است نامی از وی در بنیاد علمی نخبگان نیامده بود و از سوی دیگر این عضو شورا که با مدرک «دکترا» و استاد دانشگاه شهید بهشتی در انتخابات، تبلیغات داشت، ادعاهایی کذب بوده است و مورد بعدی انتشار عکسی از یک اسکناس دلار بود که وی مدعی شده بود بصورت غیرمستقیم مطلبی علیه وی می‌باشد در حالی که مستقیما به وی و موضوع خاصی اشاره نداشت.

محمدحسین سوداگر ادامه داد: عوامل فوق باعث شد تا این عضو شورا علیه بنده شکایت کرده و بعد از یک سال در اردیبهشت ۹۷ احضاریه‌ای به من ابلاغ  شد اما با توجه به عدم حضور شاکی و عوامل دیگر، جلسه‌های دادگاه با وجود حضور بنده، برای دو بار تشکیل نشد و قاضی اعلام کرد که زمان جلسه بعدی اعلام خواهد شد اما بعد از مدتی حکم غیابی و محکومیت به بنده ابلاغ شد و این در حالی است که بنده در دو جلسه از دادگاه حضور یافته بودم.

وی افزود: بعد از ابلاغ حکم، آقای مجید مقدم اعلام کرده بود از این شکایت خود صرفنظر نموده و رضایت خواهد داد و چند روز گذشته که بنده مشغول معالجه بیماری مادرم بودم، از اجرای احکام با من تماس گرفته و جهت اجرای حکم شلاق دعوت کنند و دیروز صبح حدود ساعت ۸ صبح از کلانتری محل برای جلب من مراجعه کرده و با انتقال به اجرای حکم، حکم بنده را اجرا کرده و ۷۴ ضربه شلاق زدند.

 

یک دیدگاه

  1. یالانچی نماینده کی خویلولارین شعورونا توخونوب شکایت ائلئیب یالانین چیخاردانین اوستونه افشا ائدن شاللاق یئیب قدیم ده شعار وئریردیلر :دانشجوی خط امام افشا کن افشا کن

    14
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *