عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / ویژگی مشترک پ ک ک و نتانیاهو کودک‌کشی است
چاووش اوغلو:

ویژگی مشترک پ ک ک و نتانیاهو کودک‌کشی است

وزیر خارجه ترکیه گفت: پ ک ک و نتانیاهو یک ویژگی مشترک دارند و آن کودک کشی است.

به گزارش یول‌پرس، مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه در دیداری که از تونس داشت طی سخنانی گفت: پ ک ک و نتانیاهو یک ویژگی مشترک دارند و آن کودک کشی است. نتانیاهو سمپات پ ک ک است.

وی افزود: نتانیاهو ناراحت است چراکه متوجه شد نمی‌تواند سوریه را تجزیه کند. نتانیاهو و پ ک ک تلاش کردند تا سوریه را تجزیه کنند اما نتوانستند.

وزیر خارجه ترکیه همچنین در خصوص وضعیت پرونده خاشقجی نیز گفت: تحقیقات بصورت جدی و عمیق در حال دنبال شدن است. در از سوی دیگر تلاش داریم تا این موضوع را در سازمان ملل دنبال کنیم.

چاووش اوغلو گفت: در کنار این، تبادل اطلاعات با عربستان را نیز دنبال می‌کنیم. کسانیکه قاشقچی را کشته، تکه تکه کرده و جسدش را محو کرده‌اند در حال حاضر در عربستان هستند و کسی که دستور این قتل را داده نیز در عربستان حضور دارد. تا به حال درباره اینکه با جسد چه کرده‌اند، به ما اطلاعاتی نداده‌اند.

وزیر خارجه ترکیه با اشاره به اینکه آنها از یک همکار محلی برای عملیات خود سخن می‌گویند، اظهار داشت: هنوز درباره این همکار محلی نیز هیچ اطلاعاتی به ما نداده‌اند. پاسخ به همه این سوالات نزد کسانی است که در عربستان به سر می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *