خانه / آخرین اخبار / با هیچ‌کس تعارف نداریم/ از حق آذربایجان‌شرقی در بودجه دفاع کنیم
استاندار آذربایجان‌شرقی:

با هیچ‌کس تعارف نداریم/ از حق آذربایجان‌شرقی در بودجه دفاع کنیم

استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه در حل مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید با هیچ‌کس تعارف نداریم، گفت: البته رفع مشکلات باید در چارچوب قانون باشد و شفافیت نیز تنها راه علاج بروکراسی و تسریع در حل مشکلات است.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس،  محمدرضا پورمحمدی در دیدار با اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با تأکید بر جدیت و اهتمام همه دستگاه‌های اجرایی استان برای بهبود فضای کسب‌وکار و رفع موانع صنعت و تولید، اظهار داشت: دولت و بخش خصوصی در روزهای سخت کنونی باید برادری و همدلی خود را ثابت کنند.

وی افزود: دکتر برخی از مشکلات کشور نتیجه شرایط سیاسی و اقتصادی است اما مشکلاتی هم هست که ما می‌توانیم با استفاده از امکانات و اختیارات خود آنها را حل کنیم که در این خصوص باید تلاش بیشتری شود.

پورمحمدی با اشاره به اینکه شرایط کنونی کشور پیچیده است، اما ما شرایط به مراتب سخت‌تری را در دوران جنگ تحمیلی پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: باور داریم که با عزم عمومی و حمایت مردم می‌توانیم از شرایط فعلی هم با موفقیت عبور کنیم.

وی گفت: مهم‌ترین کاری که همه باید برای بهبود شرایط جامعه انجام دهند امیدآفرینی است و فضای سیاسی و فرهنگی کشور باید در این جهت آماده شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارگروه رفع موانع تولید و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی به طور جدی فعال خواهند بود، افزود: دولت و بخش خصوصی باید در این روزهای سخت، برادری و همدلی خود را ثابت کنند، زیرا همه ما آبروی خود را به میدان آورده‌ایم تا مشکلات را حل کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در حل مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید با هیچ‌کس تعارف نداریم، گفت: البته رفع مشکلات باید در چارچوب قانون باشد و شفافیت نیز تنها راه علاج بروکراسی و تسریع در حل مشکلات است.

پورمحمدی همچنین در خصوص سهم استان در لایحه بودجه سال آتی کشور، گفت: تلاش می‌‌کنیم با استفاده از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس از حق استان در بودجه دفاع کنیم و در این راستا طی روزهای آینده جلساتی با نمایندگان خواهیم داشت.

در این نشست هریک از اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز دیدگاه‌های خود را در خصوص برخی از مسائل جاری کشور و راهکارهای حل مشکلات اقتصادی بیان کردند.

۲ دیدگاه‌ها

  1. گورخ دا نیلیه بولورسوز گوخورام پست ومقامیز دان گورخاسیز

    6
    1
  2. شعار اولماسین صلوات

    4
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *