خانه / آخرین اخبار / تهدید به بریدن گوش‌هایم کردند
سخنان مربی بوکس آذربایجان‌شرقی در خصوص رفتار گیلانی‌ها؛

تهدید به بریدن گوش‌هایم کردند

مربی نماینده بوکس آذربایجان در خصوص حواشی مسابقات بوکس کشوری جوانان در استان گیلان توضیحاتی داد و گفت: مسئولان استان‌ها بنده را تهدید کرد که در صورت ادامه اعتراض گوش‌های بنده را می‌برد و دیگر نمی‌گذاریم بوکسورهای آذربایجان‌شرقی و شما در مسابقات شرکت کنید و محرومتان می کنیم.

به گزارش یول‌پرس، ابوذر فرجی در خصوص مطالب منتشر شده در فضای مجازی اظهار داشت: متاسفانه مطالب نوشته شده در فضای مجازی صحت دارد و بنده در حین ترک سالن با مشت بابک بردباری مسئول کمیته داوران مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور در رشت قرار گرفتم.

وی افزود: مهدی احدی با امتیاز کامل و قاطع در برابر حریف رشتی برنده شد ولی داوران حق کشی کردند و حق ما را به حریف بازنده دادند.

فرجی ادامه داد: وقتی به این حق کشی اعتراض کردم و مقاومت کردم بنده را به بیرون سالن هدایت کردند و در این حین بابک بردباری سراغ بنده آمده و یک مشت به بنده زد.

وی افزود: آنها از میزبانی مسابقات سواستفاده کردند و حق آذربایجان‌شرقی را خوردند.

فرجی  ادامه داد: قبادی مسئولان استان‌ها نیز بنده را تهدید کرد که در صورت ادامه اعتراض گوش‌های بنده را می‌برد و دیگر نمی‌گذاریم بوکسورهای آذربایجان‌شرقی و شما در مسابقات شرکت کنید و محرومتان می کنیم.

فرجی گفت: بنده پس از سال‌ها فعالیت در بوکس با مشاهده برخوردهای غیراخلاقی از بوکس دل زده شدم و اگر بوکس این باشد من دیگر این بوکس را نمی‌خواهم.

وی افزود:حتی اجازه شکایت را هم به ما ندادند و ….

فرجی گفت: فیلم کامل برخورد گیلانی‌ها با بنده و حق کشی انجام گرفته در فضای مجازی هم منتشر شده است./ فارس

۳ دیدگاه‌ها

 1. خاک بر سر ورزش این مملکت و داوریش چرا اینهمه هزینه میکنید بگویید ما قهرمان شدیم تمام دیگه
  با همین ورزش در دنیا حرفی برای گفتن ندارید خوب

  23
  2
 2. البته این نوع برخورد با استان را باید به پای بی کفایتی مسئولین نوشت چرا که اگر مسولان استانی برندگی لازم را داشتند هیچ کسی جرات زور گفتن را بخود راه نمی داد

  23
  1
 3. والا چی بگم؟ قدیم ها لاپوشانی می کردند الان عیانی شده!

  12
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *