خانه / آخرین اخبار / برخورد صورت گرفته با مربی آذربایجان‌شرقی مورد قبول ما نیست
بیانیه فدراسیون بوکس کشور؛

برخورد صورت گرفته با مربی آذربایجان‌شرقی مورد قبول ما نیست

رئیس فدراسیون بوکس کشور گفت: متأسفانه برگزار‌کنندگان مسابقات با مربی آذربایجان‌شرقی برخوردی را داشتند که از نظر ما نامتعارف بوده و این اتفاق به هیچ عنوان برای ما قابل قبول نیست.

به گزارش یول‌پرس، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس اظهار داشت: در یکی از دیدارهای وزن منهای ۶۹ کیلوگرم بین بوکسورهای آذربایجان‌شرقی و گیلان حواشی‌ای به وجود آمده و مربی تیم آذربایجان‌شرقی به روی رینگ رفت و به عملکرد داوری اعتراض داشته، متأسفانه برگزار‌کنندگان مسابقات با این مربی برخوردی را داشتند که از نظر ما نامتعارف بوده و این اتفاق به هیچ عنوان برای ما قابل قبول نیست، ضمن اینکه مربی‌ای که معترض بوده نباید بالای رینگ می‌رفت.

وی افزود: به هر حال فدراسیون بوکس با عوامل این موضوع برخورد خواهد داشت و ما از این عزیزان که به خاطر این اتفاق آزرده خاطر شده‌‌اند عذرخواهی می‌کنیم، در چنین مواقعی هر دو طرف باید سعه صدر داشته باشند و با صبوری مشکل را حل کنند.

همچنین فدراسیون بوکس کشور در مورد اتفاقاتی که در شهر رشت افتاد، بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز تاسف از حاشیه های به وجود آمده در جریان برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور در شهرستان رشت، اقدام مربی تیم و عوامل اجرایی در برخورد با مربی را اقدامی ناپسند و دور از شان و روح ورزش دانسته و به طور قطع پس از بررسی موضوع و مستندات، با عوامل این حواشی برخورد لازم و قاطع خواهد نمود.

در خاتمه از همه عزیزانی که با مشاهده این صحنه ها آزرده خاطر گردیدند، صمیمانه عذرخواهی می‌نماییم.

لازم به ذکر است، در مسابقات قهرمانی جوانان کشور در رشت، بعد از شکست بوکسور آذربایجان‌شرقی برابر بوکسور تیم گیلان و اعتراض مربی تیم آذربایجان‌شرقی در رینگ مسابقات، گروهی از برگزارکنندگان مسابقات با حمله به فرجی مربی تیم آذربایجان‌شرقی به شکل زننده‌ای وی را از رینگ مسابقه بیرون کشیدند.

در پی این اتفاقات تیم جوانان آذربایجان‌شرقی از ادامه مسابقات کنار گذاشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *