خانه / آخرین اخبار / استارت قهرمانی تیراختور از ترکیه

استارت قهرمانی تیراختور از ترکیه

با بازگشت مهاجم محبوب پرشور‌ها و همچنین جذب ستاره گینه‌ای سرخ‌پوشان آذربایجان برای اردوی 10 روزه در ترکیه آماده می‌شوند.

به گزارش یول‌پرس، تیراختور با مالکیت جدید خود برنامه گسترده‌ای برای قهرمانی در لیگ برتر داشته و در راستای این سیاست بازیکنان بزرگی به تیم جذب می‌کند. دیشب اولین بمب نقل و انتقالاتی نیم فصل لیگ به صدا درآمد و طی آن کوین کنستانت، ستاره‌ی گینه‌-فرانسه‌ای که سابقه بازی در تیم‌های سطح اول جهان همچون آث میلان ایتالیا را در کارنامه خود دارد، به جمع سرخ‌پوشان آذربایجان پیوست.

بسیاری از فوتبال‌دوستان بر این باور هستند که جذب بازیکنان سطح اول جهان به لیگ برتر، کیفیت لیگ را افزایش داده و بر جذابیت آن می‌افزاید، برهمین اساس، آنها دیشب بعد از اعلام خبر قرارداد تیراختور با کنستانت که در تاریخ فوتبال ایران بی‌سابقه بود، استقبال خوبی از این خبر به عمل آوردند.

این تیم بعد از بازگشت ماشین گلزنی‌‌اش و همچنین جذب کنستانت آماده اردوی احتمالی در ترکیه می‌شود که گفته می‌شود احتمال پیوستن لی اروین، بازیکن مکمل آنتونی استوکس در اردوی ترکیه به جمع سرخ‌پوشان وجود دارد.

به احتمال قوی این اردو به مدت ۱۰ روز و در شهر آنتالیای ترکیه برگزار شود.

تیراختور برای حضور احتمالی در اردوی ترکیه با هواپیمای اختصاصی خود سفر می‌کند، سرخ‌پوشان آذربایجان نخستین تیم در کشور محسوب می‌شوند که صاحب هواپیمای اختصاصی شده و بدون دغدغه سفر می‌کند.

یک دیدگاه

  1. برگزاری اردو در این موقع از سال که هوای تورکیه سرد و زمستانی است زیاد نمیتواند موثر باشد

    4
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *