خانه / آخرین اخبار / نقل و انتقالات تیراختور؛ از بازگشت اروین تا جذب یک مدافع دیگر

نقل و انتقالات تیراختور؛ از بازگشت اروین تا جذب یک مدافع دیگر

وضعیت بازگشت لی‌هری‌اروین مهاجم اسکاتلندی تیراختور به این تیم تا هفته‌ آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش یول‌پرس، باشگاه تیراختور پس از بازگشت آنتونی استوکس و جذب کنستانت، هافبک گینه‌ای و سابق آث میلان، حالا به دنبال بازگرداندن لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی این تیم است که در میانه فصل و پس از ترک ایران دیگر به این تیم بازنگشت.

مسئولان باشگاه تیراختور که در هفته‌های گذشته مذاکرات خوبی با اروین داشته‌اند،‌ بسیار امیدوارند تا این مهاجم اسکاتلندی دوباره به جمع سرخپوشان آذربایجان برگردد و قرار است تا پایان هفته جاری نیز تکلیف این موضوع به طور کامل مشخص شود. سرخ‌پوشان در صورت بازگشت اروین دیگر قصد جذب مهاجم جدید ندارند، اما در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات با این بازیکن، به سراغ گزینه‌های دیگر خواهند رفت که به احتمال فراوان خارجی خواهد بود.

باشگاه تیراختور علاوه بر جذب مهاجم، به شدت به دنبال جذب یک مدافع میانی نیز هستند تا نقطه ضعف خود در نیم‌فصل نخست را ترمیم کنند. از همین رو، گفته می‌شود سیداحمد موسوی و محمدحسین کنعانی‌زادگان، دو مدافع میانی تیم ماشین‌سازی گزینه‌های اصلی کادرفنی برای حضور در این تیم هستند که به احتمال فراوان یکی از این دو بازیکن به جمع شاگردان تقوی اضافه خواهند شد، اتفاقی که با توجه به مالکیت مشترک دو باشگاه تیراختور و ماشین‌سازی توسط زنوزی، دور از تصور نیست و احتمال به نتیجه رسیدن آن زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *