خانه / آخرین اخبار / ماجرای رقص دانشجویان در دانشگاه آزاد تبریز چه بود !؟

ماجرای رقص دانشجویان در دانشگاه آزاد تبریز چه بود !؟

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با انتشار اطلاعیه ای، پخش فیلم رقص منتسب به دانشجویان این دانشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش یول‌پرس، در اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز آمده است: طی روزهای گذشته یکی از کانال های معاند و مخالف نظام اقدام به انتشار مجدد کلیپی از صحنه رقص عده ای دانشجو کرده و آن را به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نسبت داده است.

در ادامه این اطلاعیه برای تنویر افکار عمومی اضافه شده است:

۱- فیلم مورد اشاره مربوط به رقص دانشجویان دانشگاه «کمنیتس» کشور آلمان بوده و در قالب برنامه ای تحت عنوان «شب ایرانی» اجرا شده که سه سال پیش در تاریخ ۲۰۱۵/۰۵/۲۹ توسط یک کاربر در یوتیوپ آپلود شده است.

۲- با بررسی موضوع مشخص شد طی هفته های گذشته فیلم مذکور توسط ادمین هایی با گرایش های کمونیستی و ضد انقلاب در خارج از کشور در شبکه های اجتماعی (نظیر تلگرام و …) منتشر و به قصد تشویش اذهان، آن را به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نسبت داده اند.

۳- دانشگاه آزاد اسلامی این حرکت مذبوحانه و دشمنانه را که به قصد توهین به دانشجویان و ساحت این دانشگاه انجام شده است، محکوم و اعلام می کند که این موضوع را به طور جد از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیری و تا حصول نتیجه و برخورد با عاملان خارجی و داخلی آن به تلاش خود ادامه می دهد./ رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *