خانه / آخرین اخبار / کی‌روش و تیراختور نزدیک‌تر از همیشه

کی‌روش و تیراختور نزدیک‌تر از همیشه

باتوجه به تغییرات اخیر در کادر مدیریتی تیراختور و همچنین حضور بازیکنان مورد علاقه‌ی کی‌روش در این تیم، احتمال حضور این سرمربی در نیمکت‌ سرخ‌های آذربایجان قوت گرفته است.

به گزارش یول‌پرس، با شروع فصل نقل و انتقالات بحث حضور سرمربی خارجی در نیمکت تیراختور مطرح شد که گفته می‌شود باشگاه تیراختور با گزینه‌های متعددی نیز در این رابطه مذاکراتی صورت داده است که از مهم‌ترین و جذاب‌ترین آنها می‌توان به سرمربی فعلی تیم ملی اشاره کرد.

چند هفته‌ای می‌شود که بسیاری از رسانه‌ها از حضور کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی بعد از جام ملت‌های آسیا در تیراختور خبر می‌دهند که علیرضا اسدی، مدیرعامل پیشین تیراختور تنها مانع حضور این سرمربی در تیراختور به نظر می‌رسید اما حالا باتوجه به تغییرات اخیر در کادر مدیریتی تیراختور، احتمال به واقعیت پیوستن این خبر وجود دارد.

برخی اختلافات میان اسدی، مدیرعامل سابق تیراختور و کی‌روش را مانع اصلی حضور وی در تیراختور عنوان می‌کردند که با توجه به استعفای اسدی و همچنین رابطه‌ی خوب زنوزی و سرمربی تیم ملی، احتمال حضور کی‌روش در تیراختور قوت می‌گیرد چرا که کی‌روش در طول سالهای حضور در تیم ملی نشان داده با کسانی می‌تواند کار کند که از نظر مالی و انضباطی با آنها سازگار است و جریان فکری همسو باهم دارند.

حضور کی‌روش در نیمکت تیراختور اتفاقی جذاب و کم نظیر است که عده‌ای لیست خرید تیراختور و همچنین حضور بازیکنان مورد علاقه‌ی وی در تیراختور را از دلایل احتمال حضور سرمربی تیم ملی بعد از جام ملت‌های آسیا در سرخ‌پوشان آذربایجان عنوان می‌کنند.

احتمالی که با توجه به اتمام قرارداد سرمربی تیم ملی تا پایان جام ملت‌های آسیا، می‌توان نزدیک به واقعیت دانست.

۷ دیدگاه‌ها

  1. سلطان پولشویی با رانتی که بدست آورده فکر میکنه میتواند با پول برای تبریز بی افتخار یک افتخار بیافریند

    1
    13
  2. سلام احتمالش هست ولی با درصد خیلی خیلی پایین چون از طرفی مبلغ قرارداد کیروش با فدراسیون خیلی خیلی بالاست دوم این که رسانه های خارجی خبر از توافق کیروش با کلمبیا داده اند. و لی با این همه ما به قدرت عمل آتا زنوزی ایمان داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *