خانه / آخرین اخبار / مرگ خاموش پدر و پسری در خلخال

مرگ خاموش پدر و پسری در خلخال

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال گفت: مرگ خاموش با گاز مونو اکسید کربن جان پدرو فرزندرا گرفت و مادر نیز در کمای کامل است.

به گزارش یول‌پرس، دکتر سیده زهرا هاشمپور اظهار کرد: مرگ خاموش و مسمومیت و خفگی با گاز مونو اکسید کربن جان پدر و فرزند را گرفت و مادر را راهی بیمارستان کرد.

وی افزود: این خانواده سه نفره به دلیل بی احتیاطی و استفاده از بخاری گازی و بی‌توجه به این موضوع که از لوله فوئلی که به صورت فنری بوده استفاده شده و کاملا از دریچه دودکش بیرون بوده مسموم شده و تا لحظه رسیدن اورژانس و باخبر شدن همکاران اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره)  ده‌ها ساعت از مرگ پدر۲۶ ساله خانواده و فرزند ۳ ساله آنان گذشته بوده و همسر خانواده نیز که ۲۶ساله است پس از ساعت‌ها تلاش خود را به نزدیک در راهرو رسانده که با تنفس از زیر چهارچوب در تاکنون زنده مانده و در حال حاضر در بخش ICU بیمارستان امام خمینی (ره) بستری است و تلاش پزشکان متخصص این بیمارستان برای نجات این مادر از عصر امروز آغاز شده و امیدواریم این بیمار بهبود یابد.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) خلخال از خانواده‌ها خواست ضمن توجه به هشدارهای مربوط به نصب وسایل گازسوز و رعایت نکات ایمنی در این خصوص در فصل سرما از حوادث مشابه جلوگیری کنند./ فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *