خانه / آخرین اخبار / دروازه‌بان تیراختور تصمیم نهایی را گرفت

دروازه‌بان تیراختور تصمیم نهایی را گرفت

دروازه بان تیراختور همچنان در این تیم ماندنی است و به خاطر جذب گلر جدید، راهی تیم های دیگر نمی شود.

به گزارش یول‌پرس، در نیم فصل اول، محسن فروزان به عنوان دروازه بان اول، به تیراختور برگشت. او نیم فصل نسبتا خوبی را سپری کرد، اما مدیران باشگاه تصمیم گرفتند دست روی جذب یک دروازه بان دیگر نیز بگذارند تا هم رقابتی باشد برای فیکس ماندن در ترکیب اصلی و هم جایگزینی مطمئن در مواقع خاص.

با پایان نیم فصل اول، مسئولان باشگاه مذاکراتی با حسین حسینی، دروازبان استقلال داشتند اما این مذاکرات بی نتیجه ماند تا شرایط برای حضور دوباره قارتال در تیراختور فراهم گردد. دروازه بانی که دو سال موفق در طول دوران خدمت سربازی در تیراختور داشت که در بین هواداران پرشور این تیم از محبوبیت بالایی برخوردار است.

باتوجه به علاقه شدید اخباری برای حضور در تیراختور، مذاکرات باشگاه و وی در مدت کوتاهی نتیجه داد و اخباری با امضا قراردادی ۴ ساله به جمع سرخ‌پوشان آذربایجان پیوست.

بع از  پیوستن اخباری به تیراختور گفته می‌شد احتمال جدایی محسن فروزان، دروازبان شماره یک تیراختور در نیم فصل اول از تیم وجود دارد که این اتفاق رخ نداد. در همین راستا، یکی از مدیران ارشد باشگاه تیراختور در گفت و گو با خبر ورزشی گفت: «فروزان دو پیشنهاد داشت، اما خودش به ما گفت در تیراختور می‌ماند و تا پایان فصل نیز برای تیم بازی می‌کند.»

با توجه به تصمیم فروزان برای ماندن در تیراختور، شاهد نیم فصل دوم جذابی از رقابت مثبت و دوستانه‌ا‌ی میان محسن و محمدرضا خواهیم بود.

یک دیدگاه

  1. تیراختورچی

    یاشاسین اخباری

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *