خانه / آخرین اخبار / زنگ تولید در کارخانه نئوپان خلخال

زنگ تولید در کارخانه نئوپان خلخال

فرماندار شهرستان خلخال گفت: کارخانه نئوپان خلخال تا ده روز آینده آغاز به کار می‌کند.

به گزارش یول‌پرس، فریدون بابایی امروز در بازدید از کارخانه نئوپان خلخال اظهار کرد: این واحد تولیدی و صنعتی تا ده روز آینده آغاز به کار می‌کند.

وی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده از سوی استاندار اردبیل و نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و تلاش مسؤولان اجرایی و قضایی گفت: این واحد تولیدی پس از دو سال تعطیلی با ورود سرمایه‌گذار توانمند در حال بررسی برای آغاز به کار در قسمت‌های فنی و خط‌های تولید و فرمینگ و چسب است و با تلاش کارکنان زحمتکش این مجموعه کارخانه به حالت اورحال درآمده و تا روزهای آینده خط تولید نئوپان و خط تولید ملامینه این کارخانه بزرگ در جنوب استان آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان خلخال افزود: با آغاز به کار این واحد تولیدی به‌صورت مستقیم  بیش از ۲۵۰نفر شروع به کار خواهند کرد و از امروز خرید چوب آغاز شده و با این خرید و تولید مواد اولیه، این کارخانه بار دیگر فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، خط تولید فعلی کارخانه قادر است تا روزانه بیش از ۱۴۰ متر مربع نئوپان و بیش از ۲۱۵ متر مربع ملامینه تولید نماید و محصولات تولیدی این کارخانه بزرگ در شهرستان خلخال به بیش از ۵ استان کشور عرضه و صادر خواهد شد.

بابایی از فعالان عرصه چوب و درخت خواست تا به لحاظ خرید مواد اولیه برای کارخانه نئوپان خلخال و راه اندازی سریع این واحد در جهت کاهش بیکاری در شهرستان خلخال همکاری لازم را در تحویل چوب به این کارخانه داشته باشند./ فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *