خانه / آخرین اخبار / پروازهای اورمیه – استانبول پس از ۲ ماه تعطیلی از سرگرفته می‌شود

پروازهای اورمیه – استانبول پس از ۲ ماه تعطیلی از سرگرفته می‌شود

مدیر شمالغرب شرکت هواپیمایی آتا با اشاره به اینکه پروازهای اورمیه – استانبول از حدود 2 ماه قبل تاکنون تعطیل بوده است، گفت: پروازهای این مسیر از این پس توسط «آتا» از سر گرفته می شود.

به گزارش یول‌پرس، خلیل محمدزاد افزود: این پروازها در ساعت ۱۴ روزهای دوشنبه و پنجشنبه به صورت رفت و برگشت و با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ انجام شده و از ۲۴ دی سال جاری آغاز می شود.

وی اضافه کرد: از سرگیری این پروازها توسط شرکت هواپیمایی آتا از سوی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی و آژانس های مسافری این استان درخواست شده بود.

وی به مراودات تجاری، فرهنگی و اجتماعی مردم آذربایجان غربی با اتباع این کشور همسایه اشاره کرد و اظهار داشت: برقراری پروازهای اورمیه – استانبول از مطالبه های مردم و به ویژه فعالان اقتصادی این استان به شمار می رود.

مدیر شمالغرب شرکت هواپیمایی آتا بیان کرد: این شرکت هیچ مشکلی در امر سوخت گیری و برقراری پروازهای خارجی ندارد و در زمان حاضر با تمام توان خدمات رسانی می کند.

محمدزاد در جواب به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر احتمال برقراری پرواز خارجی در مسیر ماکو – ترابزون نیز بیان کرد: شرکت هواپیمایی آتا در صورت داشتن توجیه اقتصادی، محدودیتی برای برقراری این پروازها نخواهد داشت اما برقراری این پرواز در کاهش مسافران اورمیه – استانبول تاثیرگذار خواهد بود.

به گزارش ایرنا شرکت هواپیمایی آتا با تصویب هیات دولت در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۸۷ و به عنوان شانزدهمین شرکت هواپیمایی کشور راه‌اندازی شد.

این شرکت اکنون با برخورداری از ۱۸ فروند هواپیمای «ایرباس آ – ۳۲۰»، «امبرائر ۱۴۵»، «مک دانل داگلاس ام دی» و «بوئین ۷۳۷» در مسیرهای داخلی و خارجی به ارایه خدمات مشغول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *