خانه / آخرین اخبار / تقوی دلایل استعفایش را فاش کرد

تقوی دلایل استعفایش را فاش کرد

مربی سابق تیراختور در خصوص دلایل استعفایش گفت: و دست باشگاه را باز گذاشتم‌ که برای مربی جدید راحت تصمیم بگیرند و با صحبتی هم که دیشب داشتم به این نتیجه رسیدم که باشگاه به دنبال سرمربی جدید است.

به گزارش یول‌پرس، محمد تقوی در گفت‌و‌گو با بخش خبر ورزشی شبکه ۳ اظهار داشت: بعضی وقت‌ها اتفاقاتی پیش می‌آید که ماندن سخت می‌شود و من ۹ هفته مسوولیت فنی تیم تیراختور را برعهده داشتم و از مالک باشگاه و مسوولان تیم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند و فرصت دادند که من سرمربی تیم باشم و نهایت تلاشم را کردم که تماشاگران پرشور و خونگرم تیم تیراختور را از نتایج تیم راضی نمایم.

وی گفت: بعداز ۹ هفته احساس کردم که باشگاه در معذوریت اخلاقی قرار گرفته است و دست باشگاه را باز گذاشتم‌ که برای مربی جدید راحت تصمیم بگیرند و با صحبتی هم که دیشب داشتم به این نتیجه رسیدم که باشگاه به دنبال سرمربی جدید است.

تقوی در مورد اینکه گزینه تیراختور گاس هیدینگ است، گفت:  اسمی به من گفته نشد و من وقتی خواستم که تکلیف من مشخص شود و نمی‌شود همیشه به صورت موقت کار کرد و بازیکنان باید بدانند که با چه کسی کار خواهند کرد، به من اطلاع دادند که قرار است یک سرمربی جدید بیاید و من هم به این نتیجه رسیدم شرایطی فراهم کنم که باشگاه با خیال راحت تصمیم گرفته و با هر مربی که می‌خواهند توافق رسند.

وی در مورد اینکه مالک باشگاه در ایران نبوده و برای مذاکره با گاس هدینگ در خارج از کشور است، گفت: من می‌دونم ولی آقای زنوزی تا دیشب در ایران نبودند و من دیشب استعفای خود را به باشگاه دادم و من  از امروز خبری از باشگاه تیراختور ندارم.

مربی سابق تیم تیراختور گفت: من تا دیشب با باشگاه تیراختور قرارداد داشتم و از لحاظ اخلاقی درست نبود با هیچ باشگاهی صحبت کنم، اما از دیشب که استعفا دادم این حق را به خود می دهم که هر تیمی از لحاظ حرفه‌ای به دنبال مربی است با من مذاکره کند و تا این لحظه هیچ تیمی با من صحبت نکرده است و فکر کنم در چند روز آینده ایران را ترک کنم.

بازیکن سابق تیم ملی ایران گفت: اگر پیشنهادی در ایران داشته باشم می‌مانم، در غیر این‌صورت برای دیدن خانواده ایران را ترک می‌کنم.

وی در مورد دستیارانش در تیم تیراختور گفت: من در باشگاه تیراختور دستیار نداشتم و همکار داشتم که آنها همچنین در باشگاه تیراختور فعالیت خود را ادامه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *